cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Listopad 2010

HAARP - film Jesse Ventury s českými titulky

20. listopadu 2010 v 14:04 | M&R |  HAARP
Odkaz na film Jesse Ventury Conspiracy Theory - o HAARPu a o aktivitách, které umožňuje - ovládání počasí, ovládání mysli ... Jesse Ventura je bývalý guvernér státu Minnesota, bývalý zápasník, hodně spolupracuje s Alexem Jonesem z Prison Planet na odhalování zločinů NWO. A je slovenského původu.

Velký dík překladateli, který udělal titulky.Chemtrails nad Ruskem a Ukrajinou + typické dešťové chemtrails nad Německem a Polskem

20. listopadu 2010 v 13:38 | M&R |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails

Museli jsme si počkat na podzminí čas, abychom mohli zaznamenat ranní snímek Eumetsatu nad Ukrajinou a Ruskem, kde jsou vidět chemtrails. Ty jsou totiž nejlépe vidět brzy po rozednění - stříkají je často přes noc, ale za hodinu až dvě po rozednění jsou už roztažené do oblačnosti, takže přestanou být nápadné. A náš Eumetsat fotí až od 5-6.00 UTC, a to už jsou v létě v té východní oblasti chemtrails dávno rozplynuté. Tak tady máme důkaz, že se tam chemizuje stejně jako všude jinde.


A ještě jedna kuriozita, dnešní parádní "hranatá spirála" oblačnosti nad Atlantikem. Co tam asi klimateroristé vaří?


Nad Německem a Polskem
Typická manipulace pro spuštění deště:
Dvojitá vrstva oblačnosti (1. vrstva žlutá - vzniklá umělým vypařováním ze země, 2. vrstva bílá - vzniklá z roztahujících se chemtrails) se počárá chemickými čarami vyvolávajícími déšť.
Viz dnes nad Německem.


Podobně nad Polskem. Všimněte si hvězdice - snaha o co největší srážky.
Výsledek: v obou oblastech vydatně prší.


Tajný řád templářů učinil šokující nabídku k záchraně světa

20. listopadu 2010 v 0:31 | M&R |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Zlaté rezervy templářů zachrání svět?
Vedení ruské zahraniční vojenské výzvědné služby (GRU) podalo premíéru Putinovi a prezidentu Medvěděvovi jedno z nejneuvěřitelnějších hlášení, jaké jsme kdy četli. Zpráva potvrdila, že nejtajnější světová organizace na světě kontaktovala lorda Jamese of Blackheathahttp://www.theyworkforyou.com/peer/lord_james_of_blackheath ze Spojeného království a učinila mu šokující nabídku k záchraně globální ekonomiky pomocí vlastních zásob zlata, o nichž se říká, že "je ho více, než kdy bylo v historii světa vykopáno."


Podle této zprávy "zástupci" tajného řádu Chudých rytířů Krista a Šalamounova chrámuhttp://en.wikipedia.org/wiki/Knights_Templar ,http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_templ%C3%A1%C5%99%C5%AF , jinak známí jako Templáři, kontaktovali lorda Jamese letos v dubnu, což je zřejmě první jejich kontakt se světem od doby, kdy byl zánik jejich řádu nařízen papežem Klementem v r. 1312.http://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Clement_V

Po tomto rozpadu a poté, co Vatikán popravil většinu vůdců řádu, řád templářů, se jejich tajemství a nesmírné bohatství ztratilo v mlhách historie za příliš mnoha legendami, kterých je více, než se dá zmínit v jednom článku. Důkazy však nasvědčují, že uprchli do Nového Světa http://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx a vytvořili Spojené státy americké, aby se mohli chránit před "organizovaným" náboženstvím, zejména katolickou církví. 

V jedné takové legendě o rytířích templářích můžeme číst:
"Tento středověký mnišský řád se tvářil, že je součástí církve a oddaní křesťané. Avšak ve skutečnosti tomu bylo jinak. Ano, byl to mnišský řád, byl schválen papežem, a byl skutečně nezávislý na veškerých civilních i církevních autoritách, a přes svého velkého mistra byl odpovědný jen a pouze papeži. Ale ve skutečnosti byl založen skupinou rodin, které měly velmi odlišné a velmi kacířské názory na Krista a jeho učení. Toto učení udrželi v tajnosti po dalších 1 100 let a konspirovali, aby vytvořili protiváhu moci církve."http://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx

Dalším důkazem, že templáři uprchli do Ameriky, je starý Kensingtonský runový kámenhttp://en.wikipedia.org/wiki/Kensington_Runestone nalezený v Minnesotě r. 1989, který je spjathttp://westfordknight.blogspot.com/ s tajemnou Newportovou věží na Rhode Islanduhttp://en.wikipedia.org/wiki/Newport_Tower_(Rhode_Island)  která je nejstarší kamennou stavbou ve Spojených státech a říká se o ní, že je jedním z nejstarších templářských chrámů mimo Skotsko, a dává si nárok na větší část Severní Ameriky.

Vzestup řádu templářů k moci v Americe byl urychlen r. 1693, kdy byla založena Kolej Viléma a Marie ve Virginiihttp://en.wikipedia.org/wiki/The_College_of_William_%26_Mary listinou vydanou králem Vilémem III. a královnou Marií II., a která učila "stará tajemství" tohoto řádu rozsáhlou většinu těch, kteří jsou dnes zvání Zakládající otcovéhttp://en.wikipedia.org/wiki/Founding_Fathers_of_the_United_States Spojených států, včetně Thomase Jeffersona a 16 signatářů Prohlášení nezávislosti.
Královna Marie II. http://en.wikipedia.org/wiki/Mary_II_of_England (1662-1694) prý byla horlivou podpůrkyní řádu templářů (pokud ne přímo členkou) a vládla jako protestantka po svržení jejího římskokatolického otce Jakuba II. a VII.http://en.wikipedia.org/wiki/James_II_of_England (1633-1701) ve Slavné revoluci r. 1688,http://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution  která zaručila všem britským poddaným poprvé v historii jejich Listinu svobod, která byla o století později dána též americkému lidu.http://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution#The_Bill_of_Rights

Od tohoto "nového" počátku řádu templářů v USA, jak pokračuje zpráva, s ním bylo přímo spjato 14 amerických prezidentůhttp://www.mastermason.com/wilmettepark/pres.html tím, že byli členy organizace v Americe označované jako Masons (Zednáři), včetně prvního prezidenta George Washingtona.

Templářský řád se spokojil po dobu dvou a půl století tím, že operoval za scénou moci ve Spojených státech, a byl velice obávaný, jak ukazuje projev 26. prezidenta Theodora Roosevelta: "Za viditelnou vládou sedí na trůně neviditelná vláda, která nemá vůči lidu loyalitu, ani odpovědnost vůči němu, ani není jím uznána.".http://www.brainyquote.com/quotes/authors/t/theodore_roosevelt.html

28. prezident USA, WOOdrow Wilson, řekl: "Od té doby, co jsem vstoupil do politiky, mnoho lidí mi soukromě svěřilo své názory. Někteří z největších mužů v USA, na poli obchodu a průmyslu, se bojí někoho, bojí se něčeho. Vědí, že někde je síla, která je tak organizovaná, tak rafinovaná, tak pozorná, tak provázaná, tak kompletní, tak všepronikající, že sotva šeptali, když o ní mluvili."http://quotes.liberty-tree.ca/quote/woodrow_wilson_quote_b249
Avšak letos v dubnu bylo staletí trvající mlčení templářského řádu náhle prolomeno, když jejich "mluvčí" Jonathan Stuart Leibowitz http://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart měl výjimečnou a tajnou schůzku http://www.bloomberg.com/news/2010-11-04/geithner-visited-jon-stewart-last-april-to-talk-about-economy-not-comedy.html s americkým státním pokladníkem Timothy Geithnerem, kde řekl, že jeho řád je připraven "uvolnit" své bohatství odhadované na více než 980 triliónů dolarů "na záchranu světa před sebou samým".

Je důležité poznamenat, že Jonathan Leibowitz, vedle toho, že studoval na Templářské koleji ve Virgíniihttp://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life , a jeho bratr Larry Leibowitzhttp://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life je jedním z nejdůležitějších mužů Ameriky, protože je hlavní operační šéf newyorské burzy, byl nedávno nazván nejvlivnějším mužem USA http://thecelebritycafe.com/feature/askmencom-ranked-most-influential-men-2010-jon-stewart-tops-list-10-26-2010 , pod svým jménem Jon Stewart, a vystupuje v programu falešných zpráv the Daily Show. 

Zpráva dále uvádí, že to, o čem Leibowitz (Stuart) řekl mocné elitě v Americe během své schůzky se státním americkým pokladníkem Geithnerem, je možno postřehnout v bezprecedentní řeči pronesené 1. listopadu 2010http://www.youtube.com/watch?v=QaA-5_IjkeE&feature=related  v britské Sněmovně lordů lordem Jamesem of Blackheath, v níž tvrdí, že byl "osloven" tajnou organizací, kterou nazývá "Nadace X", která nabídla Spojenému království eliminovat celý státní dluh v akci, podle nich určené k tomu, aby chránili své rozsáhlé bohatství tím, že ochrání celou globální ekonomiku. 

Lord Blackheath dále prohlásil, že tajemná "Nadace X" je připravena použít své rozsáhlé peněžní rezervy k tomu, aby provedla tento šokující skutek, což , jak tvrdí, je založeno na jejich vlastních zlatých rezervách od r. 1920 v hodnotě větší, než vše, co kdy bylo vykopáno v celé historii Země. V interview ve Sky News http://www.youtube.com/watch?v=1aWTsxSOTDA&feature=player_embedded#!  v minulém týdnu řekl lord Blackheath, že jeho pátrání po tajemné organizaci "Nadace X" ukazuje, že všechna jejich prohlášení jsou pravdivá. 

Avšak britská vláda překvapivě odmítla tuto bezprecedentní nabídku http://www.zdnet.co.uk/blogs/communication-breakdown-10000030/treasury-has-decided-not-to-pursue-22bn-foundation-x-proposal-10020975/  na eliminaci státního dluhu, aniž k tomu podala další komentáře. 

Zpráva neříká, jaké budou další kroky, které podnikne "Nadace X", když templáři ovládající Ameriku byli ignorování britskou vládou, přimykající se těsněji k římskokatolické církvi.

Ale je třeba říci, že moc templářů, která se dnes vynořuje v našem světě, nelze v žádném případě podceňovat. Jak ukazuje dlouhá historie, mají zejména schopnost změnit vše, co je třeba, pro účel ochrany sebe a lidského rodu, který ochraňují podle přísahy svého řadu "za každou cenu".

Překlad: OrgonetBilderberg 2010 – reportáž z místa činu (1)

20. listopadu 2010 v 0:29 | M&R |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Bilderberg 2010 – reportáž z místa činu (1)

Reformy.cz:

Nejdříve krátce o Bilderbergu:
  • Každoroční přísně tajné setkání světových elit se tento rok koná v španělském malebném městě Sitges.
  • Mezi členy setkání patří američtí prezidenti a předsedové komisí EU a zástupci ropných a mediálních koncernů.
  • Američtí představitelé se těchto schůzek účastní i přesto, že jím to výslovně zakazuje americký zákon Logan Act, podle které jsou tajné schůzky představitelů USA trestným činem.
  • První setkání skupiny Bilderberg proběhlo v roce 1954 v Nizozemském hotelu Bilderberg, podle kterého se skupina jmenuje.
  • Prvním předsedou skupiny Bilderberg se stal bývalý vysoce postavení člen SS - nizozemský princ Prince Bernhard
  • Mezi prominentní členy Bilderberg skupiny patří David Rockefeller - zakladatel Trialterální komise (členové Telička, Vondra, Švejnar), čestný předseda Rady pro mezinárodní vztahy (CRF), jehož fondy financovali vznik OSN i ústavy nacistické rasové hygieny.
  • Současný předseda Bilderberg skupiny se v rozhovoru pro internetové noviny EUobserver pochlubil, že Bilderberg skupina hrála zásadní roli při vytváření společné evropské měny Euro.
  • Cílem Bilderberg skupiny je jedna světová korporátní vláda, která má být dosažena prostřednictví postupné regionální integrace (EU, NAFTA…) a následné zapojení těchto regionů pod jednotnou správu OSN.
  • Daniel Estulin, autor knihy "Skutečný příběh skupiny Bilderberg" vystoupil na základě pozvání evropské frakce Evropa svobody a demokracie (EFD) 1. června na půdě evropského parlamentu. Jeho vystoupení neslo název "Směrem ke globální vládě s.r.o.". Celé vystoupení najdete na našich překladatelských stránkách www.mustwatch.eu. Prosíme o pomoc s přepisem anglických titulků a překladem do češtiny
Reportáž z místa konání konference:

Tak jsme po dlouhé jízdě dorazili do malebného městečka Sitges. Sitges je nejenom zajímavé setkáním skupiny Bilderberg, ale je to také


Na pláži jsme kromě Gayů potkali také českého umělce, který se v Sitges živí tvorbou soch z písku - můžete vidět jeho vizi Bilderbergu
jedno z hlavních evropských Gay turistických center. To jsem si v průvodci přečetl a byl jsem na to připraven, ale páry Gayů projíždějích skrz město v růžových broucích oblečení do růžových námořnických oblečků mě přeci jenom trochu vyvedli z rovnováhy.

Předtím, než jsme se jeli ubytovat do naše kempu, který s areálem hotelu Dolce přímo sousedí, jsme se pokusili do přísně střeženého hotelu vjet autem. Samozřejmě nás patrola policistů dovnitř nepustila, za to nám den poté jejich kolegové důkladně prohledali celé auto.

Areál Hotelu Dolce chrání odhadem 200 uniformovaných policistů a 200 tajných policistů. Bydlí s námi dokonce i v kempu. Když jsem včera chtěl hotel z kempu vyfotit hned ke mě přiskočil jeden tajný policista s tím, že pokud si hotel vyfotím, tak mi kameru zabaví. Nad hlavami nám neustále krouží helikoptéra vybavená kamerou. Zatím se nám nepodařilo zjistit, jestli je španělská policie skupinou Bilderberg najatá nebo chrání skupinu "gratis". Fotograf pracující pro nezávislého reportéra Charlieho Skeltona (bydlí v bungalovu hned vedle nás), který píše pro britské noviny Independent, byl zatčen na 32 hodin do vazby. Jiní novináři byli nuceni mazat obsah svých kamer a fotoaparátů.

Protestující z Německa u vjezdu do hotelu

Na internetu se objevil seznam účastníků tohoto roku. Vypadá to, že tento rok se nebude účastnit nikdo z České republiky. Na základě fotografii z letiště se nám podařilo potvrdit několik z nich.

Tento rok poprvé zavítala na Bilderberg i větší média (RT, CNN, The Independent), ještě před deseti lety byste o


setkání v médiích nenašli jedinou zmínku.  Stejně jako všichni ostatní tyto média pouze čekají před hlavní branou hotelu, jestli se jím podaří přes černá skla zachytit přijíždějící hosty. Žádná tisková konference Bilderbergu se totiž nekoná. Ještě dnes, když například na stránkách největší světové tiskové agentury Reuters zadáte hledat slovo Bilderberg, tak nic nenaleznete. Hlavní mediální řetězce totiž uzavřeli nepsanou dohodu, že o Bilderberg skupině psát nebudou.
Kompletní seznam přítomných médií:

The Independent (britské noviny)
- El Periodico de Catalunya (španělské noviny)
- TVE National Broadcasting
- EFE Chanel International
- T5 Spanish TV
- Antena 3 TV Spanish TV
- CNN+ (španělská verze)
- TV3 Gallart Televisiion of Catalunia
- La Sexta TV
- Kuerto TV Gruppo Prisa
- Russia Today
- USD France
- Independent Filmers
- AFP American Free Press

Přítomni jsou také zástupci organizace We Are Change z Anglie, Belgie, Německa, Rakouska, Slovinska, Švýcarska a České republiky.

Interview s Jimem Tuckerem

Včera se konala v hotelu na pláži tisková konference Jima Tuckera autora knihy "Deniček skupiny Bilderberg". Na konferenci dorazil také Daniel Estulin. S oběma jsme natočili interview, které Vám po našem návratu zprostředkujeme.


Definice Nového světového řádu (pořádku) - NWO

20. listopadu 2010 v 0:09 | M&R |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Následující článek je výtah z vynikající analýzy Nového světového řádu od autora Kena Adachiho, který lze nalézt na http://educate-yourself.org/nwo/

Pojem New World Order (NWO) byl v proběhu věků používán mnoha politiky a je to obecný termín, používaný pro označení celosvětového spiknutí pod taktovkou velmi silné a vlivné skupiny geneticky příbuzných jednotlivců (alespoň na nejvyšších stupních), zahrnující nejbohatší lidi, nejvyšší politické představitele, elitu korporací, stejně jako členy tzv. Black Nobility of Europe (v čele s britskou korunou), jehož cílem je vytvořit jednu celosvětovou (fašistickou) vládu zbavenou nacionalistických a regionálních hranic a oddanou jejich agendě.


Poslechnětě si sionistického bankéře Paula Warburga:
"Budeme mít světovou vládu ať se vám to líbí nebo ne. Jedinou otázkou je, zda tato vláda bude dosažena dobytím nebo dohodou." (17. února 1950, když svědčil před americkým senátem.)
Jejich záměrem je mít kompletní a úplnou kontrolu nad každým člověkem na planetě a také dramaticky zredukovat o dvě třetity světovou populaci. Zatímco jméno Nový světový řád je dnes pojem nejčastěji používan k nevázanému označování kohokoliv, kdo by mohl být zahrnutý v tomto spiknutí, rozbor toho, kdo přesně tvoří tuto skupinu je složitá a spletitá záležitost.
V roce 1992, Dr John Coleman zveřejnil knihu Conspirators Hierarchy: The Story of the Committee of 300. (Hierarchie konspirátorů: Výbor 300). S chvályhodnou vzdělaností a pečlivým výzkumem, Dr. Coleman identifikuje hráče a pečlivě líčí NWO agendu celosvětové nadvlády a kontroly. Na straně 161 v Hierarchii konspirátorů Coleman přesně shrnuje záměr a účel Výboru 300 jako:
"Jedna světová vláda a jeden měnový systém, pod trvalou nevolenou dědičnou oligarchií, která se sama vybrala mezi svými ve formě feudálního systému, jako to bylo ve středověku. V této věci Jednoho světa(One World), bude popoluace redukována omezením počtu dětí na rodinu, nemocemi, válkami, hladomory, dokud nezbude 1 miliarda lidí, která se bude hodit vladnoucí třídě v přesně a jasně definovaných oblastech, a ta zůstane jako světová populace.
Nebude tu žádná střední třída, jenom vládci a služebníci. Všechny zákony budou jednotné v rámci právního systému světových soudů praktikujících stejný sjednocený zákoník, opírající se o policii Světové vlády a spojenou armádu k prosazování zákonů ve všech bývalých zemích, kde už neexistují žádné hranice. Systém bude na základě sociálního státu, ti kteří jsou poslušní a podřízení Světové vládě budou odměněni podmínkami k žití a ti, kteří jsou vzpurní, budou jednoduše hladovět, nebo budou prohlášeni za psance, jako cíl pro každého kdo je chce zabít. Soukromé vlastnictví zbraní všeho druhu bude zakázáno."

Proč je spiknutí nezjištěno?

Obrovský rozsah a komplexní síť podvodů oblklopujících jednotlivce a organizace zapojené do tohoto spiknutí je přímo úděsná, i pro ty nejvšímavější z nás. Většina lidí na toto téma reaguje s nedůvěrou a skepsi, nevědí, že byli upraveni (vymytím mozku) vlivem institucí a medií k reagování se skespí. Autor a de-programátor Fritz Springmeier (Top 13 Illuminati Bloodlines) říká, že většina lidí má zabudovaný "Slides", který způsobí zkrat procesu kritického zkoumání v mysli, když dojde na určitá citlivá témata. "Slides" je termín CIA pro typ podmíněné reakce, zavede myšlení osoby do slepé uličky a ukončí diskuzi nebo zkoumání tématu. Například zmínka o slově konspirace často způsobí "slide" odezvu u mnoha lidí.
To co většina lidí věří že je "veřejné mínění", je ve skutečnosti pečlivě budovaná a napsaná propaganda, určená k dosažení požadované behaviorální reakce ze strany veřejnosti. Průzkumy veřejného mínění jsou opravdu dělány s úmyslem měření toho jak veřejnost přijmá plánované programy Nového světového řádu. Velká účast v průzkumech jim řekne, že programování "zabírá", zatímco malá účast řekne manipulátorům NWO, že musí doladit nebo přepracovat programování, dokud není dosaženo požadované odpovědi.

Způsob práce NWO

Globální spiklenci manifestují svojí agendu skrz obratnou manipulaci s lidskými emocemi, obzvláště strachem. V minulých stoletích opakovaně využili lsti, kterou výzkumník a autor David Icke charakterizoval jako Problém, Reakce a Řešení.
Technika je následující: NWO stratégové vytvoří Problém - financováním, shromažďováním a cvičením "opoziční" skupiny - na podporu nepokoje v zavedené politické moci (suverénní země, region, kontinent), na kterou chtějí uděřit, a takto vytvoří opoziční frakce v konfliktu, který NWO sám manipulací vytvořil. V posledních desetiletích, jsou tzv. opoziční skupiny obvykle v médiích označeny jako 'bojovníci za svobodu' nebo 'osvoboditele'.
Současně je vůdce této zavedené politické moci, kde je organizován konflikt démonizován a, podle očekávání, označen jako "další Hitler" (Saddám, Miloševič, Kaddafí, atd.). 'Bojovníci za svobodu' jsou nezřídka sestaveny z místních kriminálních živlů (tj. KOA, obchodníkům s drogami). V duchu skutečného machiavelistického podvodu, jsou stejní stratégové NWO rovněž zapojeni do skrytého vyzbrojování a poradenství lídrovi zavedené moci. (NWO vždy profituje z jakéhokoliv ozbrojeného konfliktu - půjčováním peněz, ozbrojováním a dodáváním všem stranám zapojeným do války.)
Na konflikt je ve světě upozorňeno kontrolovanými sděovacími prostředky se záplavou fotografií a video zpráv o hrůzných a krvavých krutostech, kterými trpí nevinní civilisté. Začne se křičet "Něco se musí udělat!" A to je žádoucí reakce.
NWO loutkaři pak poskytnou řešení zasláním "mírových sil" OSN (Bosna), nebo "koaličních sil" OSN (Válka v zálivu) nebo bombardérů NATO a poté pozemní jednotky (Kosovo), nebo armádu aby "hledala zbraní hromadného ničení", které samozřejmě nejsou nalezeny. Po instalaci už "udržovatelé míru" nikdy neodejdou. Cílem NWO je mít kontrolované pozemní vojsko ve všech důležitých zemích nebo strategických oblastech, kde se počítá s významným odporem při převzetí země do NWO.

Kdo je NWO?

Korporační části NWO dominují mezinárodní bankéři, ropní baroni a farmaceutické kartely, stejně jako ostatní velké mezinárodní korporace. Královská rodina v Anglii, a to královna Alžeběta II a Windsorská dynastie, (kteří jsou ve skutečnosti potomky německých rukou evropských Royalty - rodiny Saxe-Coburg-Gotha - změnil jméno na Windsor v roce 1914), jsou hráči na vysoké úrovni v oligarchii, která ovládá horní vrstvy NWO. Rozhodovací nervová centra tohoto úsilí jsou v Londýně (obtvláště City of London), Basilej - Švýcarsko a Brusel (ústředí NATO).
Organizace spojených národů, spolu se všemi subjekty pracující pod záštitou OSN, jako je například Světová zdravotnická organizace (WHO), jsou v tomto schématu hráči na plný úvazek. Obdobně NATO je vojenský nástroj NWO.
Představitelé všech hlavních průmyslových zemí, jako jsou Spojené státy, Anglie, Německo, Itálie, Austrálie, Nový Zéland, atd. (členové "G7/G8"), jsou aktivními a plně kooperativními účastníky tohoto spiknutí. V tomto století stupeň kontroly vyvíjený NWO dospěl do stadia, že jenom určité vybraní jednotlivci, kteří jsou upraveni a vyvolení jsou hodni toho stát se premiérem nebo prezidentem země jako Anglie, Německo nebo Spojené státy. Nezáleží na tom zda by se prezidentem v roce 1996 stal Bill Clinton nebo Bob Dole, výsledky by byly stejné. Oba muži hrají ve stejném týmu za stejný klub. Ten kdo není v týmu, je vyřazen: tj. prezident Kennedy, Ali Bhutto (Pákistán), Aldo Moro (Itálie). V nedávné době byli také zabiti Admiral Borda a William Colby, protože buď nebyli ochotni spolupracovat s konspirací za účelem zničení Ameriky, nespolupracovali v určitém postavení, nebo se snaží odhalit / překazit převzetí agendy.

Role NWO při utváření historie

Většina velkých válek, politické otřesy a hospodářská deprese / recese z posledních 100 let(i starší), byly pečlivě naplánované a podnícené machinacemi těchto elit. Mezi ně patří Španělsko-americká válka (1898),první světová válka a druhá světová válka, Velká deprese, bolševické revoluce v roce 1917, nárůst nacistického Německa, korejská válka, vietnamská válka, 1989-91 "pád" sovětského komunismu, v roce 1991 války v Perském zálivu, válka v Kosovu, a dvě války v Iráku. Dokonce i Francouzská revoluce byla sladěná do existence prvků NWO.
Podněcování zosnovaných válek jako záminka k hromadění bohatství může být datováno přinejmenším do 12.století, kdy jen základní skupina devíti členů řádu templářů zahájila křížové výpravy, které trvaly více než století a půl.
Jádro skupiny uvedené výše, bylo hlášeno jako ozbrojená tajná společnost nazvané Převorství sionské, ale bylo prokázáno, že toje falešná zpráva.
V roce 1307, král Francie, Filip IV. Sličný prahnul po bohatsví a žárlil na moc Temlpářů. Francouzský král nařídil 13. října zatčení všech Templářů. Zatímco mnoho Templářů, bylo zadrženo a mučeno, včetně jejich velmistra, Jacques de Molay, mnoho dalších Templářů (dostali výstrahu) utekli. Nakonec zabrousili do Portugalska, na Maltu (jako maltézští rytíři) a později i ve Skotsku. Skotské rituály svobodného zednářství, spolu s Albertem Pikem hrají klíčovou roli při stanovení plánu pro vytvoření světové vlády.
Získávání a upevňování stále většího bohatství, přírodních zdrojů, celková politická moc a kontrola nad ostatními, jsou motivační síly, které se podílejí na rozhodování NWO vůdců. Daň za lidské utrpení a ztráty nevinných životů nejsou otázky pro tyto osoby.

Zdroj: http://www.threeworldwars.com/new-world-order.htm
Překlad: Bejbous


NWO - Nový světový řád: Demokracie?

19. listopadu 2010 v 23:50 | M&R |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Už jste slyšeli, že "Občan není schopen rozhodnout co je ve veřejném zájmu", nebo "zaveďte přímou demokracii a lidé si odhlasují, že nebudou platit daně"? Jako by byla i demokracie, ve které nevládnou lidé. Tak např. víme, že míra zdanění není pro kvalitu služeb, která poskytuje stát, rozhodující, tím je právě přerozdělování a efektivní využívání prostředků. (V Čechách např. do zbrojení 50 miliard, na školství 8 miliard - a na zdravotnictví?) I jiná nesmyslná tvrzení lze zaslechnout z úst monarchů; zřejmě si o sobě nebo o někom jiném myslí, že ví, jak má být společnost řízena. Ostatně státy vznikali vývojem z iniciativy běžných lidí a nikoli samovládců, napsal čtenář, který se představil jako Jindřich Štoček.

Také znáte jen málo opravdu spokojených lidí?

Je-li většina nespokojená, vyvolává to nervozitu, lidé se baví místo o práci o politice, brblají, místo aby pracovali, či tvořili hodnoty. Vznikne skvělé podhoubí pro závist a zášť, pro rozvíjení negativních vlastností až k asociálnímu chování. Nemůže-li občan např. pomocí referenda odvolat poslance, je označení "vláda" opravdu příhodné. Vláda prostě vládne dle své libovůle, respektive zastupuje úzce omezenou skupinu občanů. Společnost, ve které rozhoduje jen elita, nemůže být řízena rozumně,zákonitě se v ní kumuluje napětí, a to rozhodně není dobré pro chudé ani pro bohaté - a podle mě ani pro superbohatou elitu. "Superbohatí či supermocní" to je několik stovek jedinců, kteří disponují nepředstavitelnými prostředky, vlastní množství korporací, ale co je nejpodstatnější určují pravidla hry. (Tedy zákony, ve Spojených státech legálním lobbingem a placením kampaní politických stran; a ve zbytku světa? Taky legálně i nelegálně.)
Alespoň v Evropské unii nikdo vyloženě netrpí hlady (pokud má alespoň minimum vůle jít zametat chodník). Proto spíše než "chudí, bohatí" má význam jiné rozdělení. 1. Lidé, kteří mají vliv na nastavení tržního prostředí (Superbohatí, Supermocní, či Superelita) 2. lidé, kteří téměř nemají vliv na veřejné dění. (běžní podnikatelé a zaměstnanci) 3. lidé, kteří o vliv usilují (inteligentní zaměstnanci a úspěšní podnikatelé). Zažité rozdělení na chudé a bohaté má ale své kouzlo, takže se ho budu držet.

Proč je dobré, aby vliv mělo co nejvíce lidí?

Pokud 99% "ovčanů" voličů nemá vliv na veřejné dění, pak není pravděpodobné, že systém bude nastaven optimalizovaně, tj. tak aby každý mohl dobře rozvíjet svůj potenciál. Sama skutečnost, že jedinec nemá na určování pravidel jakýkoli vliv, je demotivující, horší než to, že maminka s dítětem žije ve skryté chudobě je to, že není schopna efektivně měnit podmínky, které k takové situaci vedou.

Volby proti možnosti volby, naše ovčanská poslušnost

Číslo které hodíte jednou za čtyři roky do urny rozhodně není důstojným nástrojem k vytváření demokratického prostředí, slouží spíše k odvádění pozornosti od těch, kdo opravdu rozhodují. Pravděpodobnost, že váš názor se reálně projeví do nastavení systému, je nižší, než že vyhrajete ve sportce.
Ti kteří nezvládají, či hůře se ani nesnaží ovlivnit nastavení systému, se cítí ukřivděně, nadávají na ty, kteří mají vliv. Existuje k tomu nový český výraz. Vedle pojmu "ROBOT" nebo "TUNELOVÁNÍ" má potenciál stát se známým pojmem. Říká se tomu "OVČANSKÉ CHOVÁNÍ", a jedinec, který se tak chová, je nazýván "Ovčan". Typický Ovčan má vlivným za zlé, že prosazují jen své zájmy, nakonec mu zůstane jen ukřivdění, zlomená vůle a reklamou donekonečna vtloukaný pocit nedostatku. Jenže když volby jsou nástrojem, jak umlčovat davy falešnou ideou demokracie, nastává hromadění napětí. Snahy vlády, čili hrstky jedinců, o udržení tohoto nastavení, pouze přivádějí systém do nadkritického stavu. Občan je přesvědčován, čím dál tím trapnějším a zoufalejším způsobem, apelujícím na ty části lidské přirozenosti, které jsou v největším protikladu ke kritickému myšlení. Ovčanova pozornost je odváděna od problémů zhovadilým politickým wrestlingem, po němž aktéři společně popíjejí pivo a poplácávají se po zádech. To není metafora, kdo se byl podívat do parlamentu, může to potvrdit. Tato realita se liší stát od státu, např. v Británii popíjejí brandy. Člověk žije v realitě a ne na divadle, a nemůže stále vysedávat před televizí, někdy se také "podívá z okna" a vidí, co se děje. Jestli patříte mezi mnohé z těch, kteří platí veřejnoprávní televizi i přes to, že nemají televizi, věřte že nás je čím dál víc. Zdá se, že i když většina z nás vnímá, že v médiích sou samé nesmysly a ve yprávách k tomu dodávají zvířátka, nedaří se nám chápat, že to co média prezentují není názor většiny, spíše naopak. Vliv masmédií přežívá už jen z podstaty, zvláštního druhu konformity, ve které si všichni o všech ostatních myslí, že jsou stádo ovcí, a věří tomu, co v těch trapných správách vysílají.

Bereme to vážně?

Zdá se, že ne, že tuto vlastní ztrátu iluzí, respektive pohled na realitu, vážně nebereme. Ano, v české kotlině se něco pomalu vaří. Otázka je, jestli z hrnce vyskočíme dříve, než budeme uvaření. Vlastníci masmédií zarytě mlčí o nepokojích v Evropě i ve Spojených státech. Přesto: jak přicházíme na to, že volby nefungují, že nemáme ve správě státu zastoupení, i my Češi začínáme svůj hlas alespoň řvát na ulici. Někdo to nazývá vydíráním, já pokládám demonstrace za projev zoufalství. Je potřeba opravdu obrovské energie, aby občanský protest něco zmohl. Účinnost se pochopitelně zvyšuje spolu s mohutností, čím více lidí se rozhodne projevit touto formou svůj názor, tím menší energie připadá na jedince a zároveň se zvyšuje účinnost. Neříkám, že je dobré demonstrovat, právě naopak. Je absurdní, že lidé, kteří chtějí změnu, sami sebe omezují, čehož média využívají k diskreditování i takto neúčinného snažení, asi proto, že je to mnohem účinnější než volby. Obvykle situaci popisují takto: "davy demonstrantů ucpaly Prahu" nebo "demonstranti rozbyli výlohu MacDonalda".
Neefektivní fungování demokracie, tato příčina všech příčin, zatím nikdy v dějinách nebyla důvodem, kvůli kterému se lidé vydali do ulic. Masy demonstrantů se zatím vždy spokojily s prosazením dílčího úspěchu, jako třeba zkrácení pracovní doby na osm hodin, (či u nás porevoluční odstranění přestávky z pracovní doby :-). Evropské systémy sice hrdě skloňují pojem "demokracie", ale jaká je opravdová realita?

Kde je chyba?

Asi v občanské nauce, předmětu na základní škole, a v naší představě o demokracii. Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou, stejné je to i s výrokem "Žijeme v demokratické zemi". Cítím z propagandy pocit "nestarej se o to, jak mocní rozhodují".

Může to být i o něčem jiném?

Demokracie není o správných rozhodnutích, ale o spokojenosti těch, kteří vědí, že i když situace není dobrá, mají možnost nejen svým přístupem, ale také svým hlasem tuto situaci měnit. Budou-li dvě cesty, jedna blátivá a hnusná, druhá kratší, nově vyasfaltovaná, a cestující v autobuse dospějí k většinovému rozhodnutí vydat se tou hnusnou cestou, bude-li řidič zastupovat jejich přání, zašpiní autobus od bahna. Většina cestujících, i když se na té cestě ulomí kolo a do bahna půjdou tlačit, bude spokojenějších, než kdyby se to stalo na té asfaltce. Dalším plusem pro demokracii je, že dle mnoha výzkumů "více lidí rozhoduje pravděpodobně lépe" .
Bohužel model existující tak nějak globálně je jiný. V něm poradí řidiči jen pár jedinců - a to tak, aby se sami dostali rychleji k cíli. Pokud si toho cestující všimnou, pak jediným systémovým řešením je nejen vyměnit řidiče, ale také mu začít koukat přes rameno, jestli opravdu jede, kam chce většina.

Proč nestávkuje a nedemonstruje ředitel ČEZu?

Není to proto, že má peníze, ale proto, že má možnosti jak ovlivnit nastavení systému - ano, může tím nastavit i to, kolik bude mít peněz. Pokud by byl nespokojen, má možnost změnit pravidla, proto není zoufalý a nemusí demonstrovat, má prostě efektivnější možnosti. Obecně platí, že být bohatý znamená mít více možností. Rivalita mezi bohatými je kupodivu menší než mezi chudými, a tak se jim daří v mnohých otázkách se sjednotit a vyvolat alespoň nějaký tlak na vládu k prosazení svých zájmů. Čeští podnikatelé mají zdá se dost starostí s tím, vůbec se na trhu udržet, než aby se snažili měnit podmínky, třeba tak, aby velké korporace nebyly bez skrupulí a iracionálně zvýhodňovány. Určitě je dobré zabývat se tím, jak mít dostatek peněz, v rámci zákonů a bez lichvy vydělávat nejlépe na vytváření hodnot, na dobrých nápadech a vlastní houževnatosti.
Platí, že mohutnost spolu s kvalitou organizace skupiny s jednotným zájmem odpovídá i dosahovaným úspěchům v jejich prosazování. Často jsou takovými organizacemi mafie a zločinná spolčení, jaká s oblibou tvoří supermocní. Mafie časem přechází v méně nápadnou frmu nátlaku, mění formu vybírání výpalného v zákonem danou normu. Proč mafiáni (třeba i kriminální) tak přísně prosazují pravidla? Jednoduše, "aby na ty nahoře zbylo více lizu". Proto nejsou v rámci struktury trpěny prohřešky vůči pravidlům. Superelita se sjednocuje na společných zájmech a nezáleží na tom, ze které země její členové pocházejí. Členů není mnoho, proto snadno kooperují a za využití obrovských prostředků se snaží udržet systém, který jim zajištuje výsadní postavení. Tak jako naši politici nevědí, kolik stojí kostka másla, je supermocným lhostejné, jestli jejich rozhodnutí bude mít za následek obrovské ztráty na majetku i životech "té obyčejné lůzy ".Počítají s tím, že systém (jejichž pravidla vytvořili) se samoorganizuje do nadkritického stavu (lidé se začnou bouřit), jejich oblíbenou strategií je vytvoření vojenského konfliktu, který 1) odvede pozornost od vnitropolitických "problémů" a tedy i od jejich strůjců. 2) přinese jim další prostředky, jelikož vlastní zbrojní koncerny. 3) umožní jim rekultivaci zpustošené země a její politicko-ekonomické obsazení (vybírání výpalného "za ochranu" např. těžbou surovin).

Superelita je ve skutečnosti tím, kdo určuje "pravidla hry"

Superbohatá elita nejen že nevykonává žádnou činnost a pouze parazituje na práci bohatých a pracujících, ale hlavně v mezinárodním měřítku znemožňuje efektivní prosazování názorů kohokoli jiného. Bohatí na rozdíl od superelity jsou často velmi schopní, pochopili, jak "pravidla hry" fungují a nejsou to žádní paraziti, naopak právě malí a střední podnikatelé, vytvářejí největší hodnoty. Jedna z definice bohatství zní "je to čas, po který může člověk přežít, přestane-li svou prací vydělávat na živobytí". Mnoho podnikatelů či živnostníků se do této definice ani nedostane a spíše mohou být zařazeni mezi chudé. Podstatné ale je, že tak jako ostatní, ani bohatí (běžní bohatí) nemají o příliš větší vliv na nastavování tržního prostředí než chudí a běžní pracující. Nepochybně ale přece jen mají více možností.

Je dobré mít dostatek možností

V Evropě je naprostá většina lidí, kteří mají menší možnosti než např. ředitel ČEZu, zbývá jim tak leda demonstrovat. Pominu-li superelitu, vůči níž chovám antipatii, pak rozhodně neříkám, že je špatné, když bohatí prosazují své zájmy, bohužel nemohu-li to samé z různých důvodů činit i ostatní, děje se tak zpravidla na jejich úkor. (To platí hlavně ve vstahu superbohatí a supermocní vs. všichni ostatní). Bohatí si nemůžou být nikdy jisti, že se dříve či později neobjeví rozvášněný dav s heslem "berte bohatým", nebo ještě hůř, že nedopadnou jako ve filmu Louise-Michel. V něm už tak zoufalí zaměstnanci jednoho podniku dostanou padáka a směšné odstupné. Poradí se, že každý sám s tou almužnou nic nezmůže, ale dát ty prostředky dohromady, "s tím by se už dalo něco dělat". Všichni souhlasí a dále řeší otázku, "co s penězi dělat". Padne návrh najmout nájemného vraha a dát oddělat šéfa. Jednoznačný souhlas… nakonec se bizarní dvojici, která se toho úkolu chopila, opravdu podaří vystopovat "velkého šéfa" až na Havajské ostrovy a opravdu ho zastřelit.
Copak bohatí musí žít v izolaci a strachu před chudými? K tomu to zatím spěje.

Takže co dělat?

Na takovou otázku, jediné co mě napadá je poněkud "kantorské" poučení.
Ať jsme bohatí nebo ne, držme se parafráze známé věty o svobodě: "Prosazování mého zájmu končí tam, kde začíná upírání prosazování zájmu někomu jinému". Aktivnější přístup k demokracii vyjádřil Václav Bělohradský: "V každé době by člověk měl využít všech svých možností k tomu, aby i jiní měli více možností".


Illuminati TV NOVA (video CZ)

19. listopadu 2010 v 23:46 | M&R |  NWO, Illuminati, BilderbergPoražení alarmisté propadají paranoie

19. listopadu 2010 v 23:22 | M&R |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace

Počet nevěřících stoupá. Kdo může za porážku klimatického apokalyptismu? Může za to obrovská konspirace ufounů a kapitalistů.
Vzestup skepticismu v otázkách AGW je obrovský. Viz průzkum mínění mezi klimatology zde či průzkum veřejného míněnízde (usa) a zde (USA, VB). V květnovém článku "Climate Fears Turn to Doubts Among Britons" se New York Times pozastavují nad masivní změnou veřejného mínění. Podle průzkumu veřejného mínění, který provedla BBC v únoru 2010, dnes jen 26% Britů věří, že za klimatické změny může člověk. V listopadu 2009 to přitom bylo 41 procent. Tak rychlý obrat názorů klimatismus nikdy nezažil.

Ben Stewart, mluvčí Greenpeace řekl: "Legitimita přešla na stranu skeptiků a to je pro nás velký problém."
Co udělá sekta, jejíž proroctví nevyšla? Co udělá sekta, která začne ztrácet věřící? Její guru by mohl vyhlásit, že se mýlil, omluvit se a sektu rozpustit. Někdy se stává, že taková sekta spáchá hromadnou sebevraždu. Ale ne. Tak se to nedělá. Lepší je obviňovat všechny kolem ze spiknutí. 
Něco jako byla "Dolchstosslegende."  

AL GORE
James Delingpole z britského deníku Telegraph o Al Gorových poraženeckých slovech napsal článek: "Der Kreig ist verloren."
Al Gore uznal, že se letos už nepodaří protlačit klimatický zákon: "Tato bitva je nevýhra a pro letošní rok je s tím konec." Americkým senátem v roce 2010 klimatický zákon neprojde, uhlík nebude postaven mimo zákon.

Proč alarmisté ztratili důvěru veřejnosti? Jsou na vině lumpárny klimatologů odhalené v Climategate? Čachrářské neetické konflikty zájmů jako v případě Pachauriho? Zdražování elektřiny kvůli zeleným výmyslům? Skutečnost, že IPCC přebírala drby z novin?
Ne. Na vině jsou imperialisté, jejichž zákeřné čachry nám podrývají budování socialismu. Prý za to mohou zájmy mocných uhelných a ropných korporací, kteří vedli "cynickou koordinovanou kampaň" díky "bezprecedentnímu financování" a utratili "stovky milionů dolarů na lobování". 
Al také ze svého selhání viní klimaskeptiky, kteří prý "útočí na vědu a vědce". Pokud Al označuje Jonese a Manna za vědce, tak to je tedy silná káva. To je urážka všech ostatních vědců, kteří poctivě pracují.

"Skeptici způsobili velké škody a zaseli pochybnosti," řekl Gore. To jsme rádi. Budu to brát jako pochvalu.

MONBIOT
Porážku uznal také alarmistický novinář působí v britském deníku The Guardian.
Guardian). James Delingpole z britského deníku Telegraph, jako dlouholetý Monbiotův názorový odpůrce, vyhlásil vítězství v článku "Prohráli jsme válku o klima, přiznal Monbiot a podepsal kapitulaci.

Monbiotův text se jmenuje "Dokud klimatické hnutí jelo, byla to zábava. Nyní je ale mrtvé."  (Climate change enlightenment was fun while it lasted. But now it's dead)
"Čím více se blíží, tím horší jsou vyhlídky. Nejlepší, co se dá čekat od prosincových klimatických jednání v Mexiku je, že někteří delegáti možná zůstanou vzhůru... Jediná globální úmluva omezující emise skleníkových plynů - Kjótský protokol -  v roce 2012 vyprší. A není žádná realistická šance, že bude do té doby nahrazena něčím novým... Co je horší, pokles výroby v době recese dovolil velkým znečišťovatelům udělat si zásobu emisních povolenek, které si mohou převést do dalšího období... Řada států jako je Británie vytvořila zdánlivě robustní národní plány redukce skleníkových plynů. Ale s výjimkou Malediv jsou tyto cíle nedostatečné, aby se zabránilo oteplení o více jak 2°C...
Nehledě na to, že tato údajná snížení emisí nejsou SKUTEČNÁ. Jen jsme své emise/výrobu přestěhovali do jiných zemí...  Británie vykazuje jakoby snížení emisí, ale když se započtou všechny výrobky, které se do Británie dovážejí, ve skutečnosti britské emise stouply o 48%...Nad tím vším stoupá rostoucí uvědomění, že USA už tuto hru hrát nebudou... Uhlíkový zákon neprojde letos a možná vůbec nikdy. Když Kongres nedokázal protlačit ani takto děravý mírný zákon za presidentování Baraka Obamy, když Demokraté měli většinu v obou komorách, jaká je asi šance, že projde za jiných okolností?... Minulé úterý Guardian informoval, že z 48 Republikánských kandidátů do amerického Senátu, jen jeden věří v lidmi zaviněnou klimatickou změnu."
Monbiot ovšem stále žije ve svém světě iluzí, odtržen od reality, a opájí se představami, že Dobro (uhlíková daň) bylo poraženo zákeřným spiknutím klimaskeptických ropných korporací (Zlo). Hnutí zelených je zřejmě odsouzeno žít v příštích letech ve světě konspiračních teorií a la UFO.
"Zelení jsou příliš slaboučká síla ve srovnání s průmyslovou lobby, zbabělostí vlád a přirozeným sklonem člověka nevěřit věcem, které nechce vidět."

Pravda přemůže i peníze?
Takže masivní popíračská finanční mašinérie zvítězila? Ehm. A teď tu o rabínovi a blondýně prosím.

Ve skutečnosti hlavní zásluhu na pádu klimatismu má blogger Steve McIntyre, geolog v důchodu, se svým webem Climateaudit.org. Je to důchodce, dělá to zdarma, z vášně pro vědu. Tento prostý občan, jeden z nás, dokázal porazit gigantickou mašinérii Evropské unie, Al Gorů, klimatického panelu OSN.

Ne náhodou ho NewStatesman uvádí jako jednu z největších světových osobností roku 2010. Zasloužil by si Pullitzerovu cenu.

Který klimaskeptik má k dispozici tolik peněz jako Evropská komise, která alarmismus živí? My to děláme zadarmo a ve volném čase. Zatímco EU financuje mediální monstrkampaně a konference za naše peníze z daní.

A moje stránky Klimaskeptik.cz? Vsaďte se, že nedostávají žádné dotace z Evropské komise od Teda Turnera ani do Rockefellerovy nadace či od Climate Coalition jako někdo. Ani od zelené nadace Heinricha Bölla. Narozdíl od alarmistických agitačních webů (viz např. zápatí na www.zmenaklimatu.cz).

Climate Action Network Europe je organizace zastřešující evropské nevládní organizace. V letech 2003-2009 rok co rok dostává od ekologického ředitelství Evropské komise 34 - 64 procent svého ročního rozpočtu. Krom jediného roku to vždy bylo nad 50 procent. (zdroj)
Zkrátka, alarmisté prohrávají, ačkoliv jsou ve finanční převaze. Není na tom nic záhadného. Lež má krátké nohy.

Precedens: Církev se nám ve středověku pokoušela zatajit, že Země obíhá kolem Slunce a ne naopak. Celé generace v tom byla úspěšná. Viz Galileo a Giordano Bruno. Jenže nakonec ... po dlouhém a dloouhéém čekání... čehož se někteří ani nedožijí... nakonec vždycky pravda vyplave na povrch.

ReferenceRompuy vyhlásil válku euroskepsi a národním státům

19. listopadu 2010 v 23:00 | M&R |  Európska únia
Rompuy vyhlásil válku euroskepsi a národním státům


Evropský prezident Herman Van Rompuy veřejně vyhlásil boj euroskeptikům. Víra v národní stát vede k válce, řekl ve svém výpadu. 

Národní státy jsou mrtvé a víra, že země mohou obstát samy o sobě je podle něj nejen iluze, ale lež, pronesl rezolutně evropský prezident ve svém projevu v Berlíně u příležitosti 21. výročí pádu Berlínské zdi. Informuje o tom internetová verze britského deníku Daily Mail.

V jedné z nejotevřenějších proklamací cílů evropského superstátu van Rompuy navíc označil euroskepticismus za "největší hrozbu pro mír".

Posluchačům řekl, že "čas homogenních národních států je pryč". Dodal také, že "nebezpečí" euroskepticismu se rozšířilo za hranice země jako je například Velká Británie a stalo se nápadnou silou napříč celým kontinentem.

"Musíme společně bojovat proti nebezpečí nové euroskepticismu," prohlásil přímo Rompuy.

"V každém členském státě existují lidé, kteří věří, že jejich země může přežít sama v globalizovaném světě. To je více než iluze - je to lež," řekl dále.

Podle něho je největším nepřítelem dnešní Evropy strach, který vede k egoismu, egoismus k nacionalismu a nacionalismus k válce.

"Dnešní nacionalismus není často pozitivní pocit hrdosti na vlastní identity, ale negativní pocit vnímání ostatních," kázal Rompuy Němcům.

Na obranu eura pak vyjádřil přesvědčení, že recese by byla mnohem horší, kdyby Francie stále disponovala svým frankem a Německo markou.

Projev si ihned vysloužil kritiku britských euroskeptiků. Například lídr UKIP Nigel Farage, známý svým přirovnáním Rompuye k mokrému hadru, řekl: 'Rumpy Pumpy je nezpůsobilý vládnout. Tento muž je katastrofa, chce zrušit náš národ. Jediným ne-národem je Belgie, jeho vlastní země."

A konzervativní poslanec Douglas Carswell tvrdí: 'Konečně vidíme skutečné záměry eurokratů. Pokud to je to, v co pan Van Rompuy věří, měl by být minimálně někým zvolen dříve, než něco takového řekne," uvedl v souvislosti s euroskeptiky kritizovanou skutečností, že Rompuy nebyl do své funkce nikým zvolen, ale shůry dosazen na přání elit.


„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

19. listopadu 2010 v 22:47 | M&R |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace

Již několik let výzkumníci a badatelé hledají nezvratné důkazy o prchavém fenoménu chemického postřiku, známého jako chemtrails. Pokud budete v GoogleNews (reprezentujících 4500 periodik) hledat články o chemtrails, nenajdete ani jeden. Tomuto tématu se média hlavního proudu jednoduše nevěnují.

Představte si naše překvapení, když jsme objevili rozsáhlé důkazy o zapojení vlády, financování, sponzorování, multidisciplinárním výzkumu, politických rozhodnutích a implementaci globální modifikace atmosféry pod kategorií 'Geoengineering.'

To je důkaz o chemtrails na úrovni "smoking gun", který jsme hledali. (Výraz "smoking gun" byl ponechán v originále, protože se jedná o anglickou ustálenou frázi, která v češtině nemá ekvivalent. V podstatě jde o "přistižení těsně po činu, tedy s revolverem v ruce, ze kterého se ještě kouří.")

Na začátku 90. let minulého století byla provedena monumentální a hluboká studie o globálním oteplování a možných korekčních opatřeních (ke zmírnění), schválená Kongresem a sponzorovaná Národní akademií věd. Zastoupeni byli přední výzkumníci, právníci, teoretici, fyzici atmosféry, vedoucí osobnosti a ředitelé mnoha prestižních institucí. Smithsonian Institution, Harvard, General Motors, Cambridge, MIT, Yale, Institut světových zdrojů, Národní centrum pro výzkum atmosféry, generální tajemník OSN, Oxford, Brookings Institution, Columbia University, Národní laboratoř v Oak Ridge, Carnegie-Mellon University, Princeton University, Brown University, Lawrence Livermore Laboratory a mnoho dalších. Tato kolosální studie svým rozsahem, výdaji a utajením připomíná projekt Manhattan, avšak cíle a konečné důsledky jsou mnohem větší.


přeložil Ladislav Kopecký