cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

HAARP v Česku

16. listopadu 2010 v 16:33 | M&R |  HAARP

O radaru HAARP na Moravě.

9. 10. 2010 | 
Přátelé tak už je to tady, agenti novin Jerevan vyšťouraly informaci a zároveň časovanou bombu nedozírných následků... Konečně víme proč u nás byla spuštěna ta expanze solárních elektráren na orné půdě.. Když Američané hledali vhodnou zem pro umístění svého radaru HAARP v Evropě měli nejdřív kvůli zájmům a poloze za nejvhodnější Polsko. Bohužel tam bylo málo poslanců a lidí ve vládě, co by, pro krytí této akce, rozjeli ten solární byznys na orné půdě a dali se k tomu podplatit. A tak po dobrých zkušenostech s Českem, se nakonec americká vláda na tajném zasedání rozhodla pro něj a dokonce ji to uvedení pitomosti do souladu s právním řádem a předpisy, ani tak moc nestálo. Holt máme skromné politiky. C.I.A. tu založila firmu na stavbu solárních elektráren a počkala, až si vyčuraní čeští lidé uvědomí, jakýho "beránaka otřep se" poslanci pro šíbry i podnikatele vyrobili. Nastal boom a čím lepší pole, tím větší elektrárna. A v té chvíli firma založená američany se pustila do stavby pseudosolárních elektráren, které jako ty "solárka" sice vypadají, ale slouží jako radar na ovlivňování počasí v Evropě... Díky tomu by USA mohlo vyvážet přebytky svých farmářů do našich končin. Zvláště pak zemědělské Polsko, s jeho nadotovanými cenami a špatně úplatnými poslanci, mu leželo v žalůdku a tak bude se potřeba na něj zaměřit... No a pak samosebou hlavně na jih.. Ale první radary spuštěné v Česku zatím nedisponují takovým výkonem, tak to zkouší uvést do zkušebního provozu právě s tím Polskem. A už tu máme první ohlasy. Polský klimatolog, který ani netuší, co je ve věci už správně vypozoroval, že letos bude v Polsku obvzláště krutá zima. No bodějť, když HAARP už pracuje, byť zatím na malý výkon. Naše redakce však zjistila, kde se staví jedna z těch zásadních radarových základen. Přátelé, nafotili jsme pro vás z jejího vzniku exkluzivní snímky...

Radar.

Pohled na staveniště Uherský Brod. Ještě nedávno tu "řádily" kombajny, dnes dělníci, stavící tento megalomanský radar...

Radar.
A technologii stavění mají Amici fakt vymakanou, žádný beton, vše "mobilně" umístěné v zemi, takže se dá při nasazení speciální čety bývalých indiánských stěhovačů táborů, rozmontovat, odvézt a zase smontovat na jiném utajeném místě prakticky přes noc..

Radar.

Jak vyzývavě směřují k obloze... Ale asi nevíte, jak rozeznat, projekt HAARP od běžné solární eletrárny. Taky jsme si nad tím lámali hlavu v Jerevanu a musím říct, že s 99% pravděpodobností jsem na do přišel já a rád se s vámi o to podělím.
Třeba si to převezou po vyzrazení někam jinam, nejlíp do... Neřeknu kam, zavázal jsem se sám sobě, že nebudu sprostý..

Radar.

V okruhu do 5 km od každého radaru, co se se tváří, jako solární elektrárna, je vybudovaná nenápadně komunikační věž pro spojení s ostatními "pseudosolárky radary".. Pozná se podle výkoných zářičů..

Radar.

Detailní záběr na utajovanou technologii třetího tisíciletí v Uherském Brodě.

Přátelé novin Jerevan, možná už v příštím vydání vám oznámím, kam jsem se před dotěrnými amerikými agenty uchýlil, zrušili kvůli novinám Jerevan tyto blogy, tak si musím dobře rozmyslet, kam jít, abychom nadělali "pokud možno ještě větší škodu".. 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama