Systém HAARP

15. listopadu 2010 v 16:17 | M&R |  HAARP
Jestliže všechna tato energie je k dispozici z prázdného prostoru, potom se můžete ptát jak je to možné, že stále používáme fosilní paliva? Odpověď je jednoduchá. Síly, které nás ovládají jsou velmi bohaté. Staly se velmi bohatými tím, že tyto věci ovládali (většinou naftový a nukleární průmysl). Poslední věcí, kterou oni sami chtějí je, abychom měli energii zdarma, což je to, co je výsledkem pochopení psychoenergetiky (skalární elektromagnetismus, energetika, atd.)

SYSTÉM HAARP
(HIGH FREQUENCY ACTIVE AURORAL RESEARCH PROGRAM)

Co všechno tohle pro nás znamená? Podívejme se na jeden příklad. Existuje jeden vládní projekt stavěný na Aljašce pod názvem "HAARP" program - výzkum vysokofrekvenčního aktivního aurického pole. Jeden z patentů tohoto projektu tvrdí, že může způsobit totální zhroucení komunikačních technik na velkém území planety Země … zhroucení nejen v rozsahu jedné země, ale také komunikace ve vzduchu a ve vodě (povrchová a podpovrchová) … zničení řízeních střel, letadel, … změna povětrnostních podmínek… zabráněním absorpce slunečního záření … ozonu, dusíku, atd., koncentrace by mohla být uměle zvýšena…" 

Mám jednoho přítele, který se nedávno vrátil z Kanady. Byl ve styku s Nickem Begichem Jr., který monitoruje program HAARP (kontaktujte Nicka na P.O.Box 201393, Anchorage, AK 99520). Příteli bylo řečeno, že vláda provedla 14.12.1994 test HAARPu pod plným výkonem. 

Tento datum je velmi zajímavý, když jej porovnáte s následujícím článkem, který se objevil v novinách *Austin American-Statesman* následující den 15.12. Města osmi států na Západě se zahalila tmou (napsal Richard Cole, AP). 

SAN FRANCISKO - nevysvětlitelný výpadek proudu na západním pobřeží zavinil, že 8 států se ocitlo ve středu časně ráno bez elektrického proudu. Došlo k výpadku provozu nukleární elektrárny a lékaři museli operovat při pomocném osvětlení. 

Totální výpadek proudu nastal ve více jak 1 miliónu domácností po celé Kalifornii a byly také přerušeny dodávky elektřiny do Arizony, Nevady, Utahu, Oregonu, Washingtonu, Idahu a Montany. 

Kontrolní inspekce nezjistila žádné závady nebo poničení v těch místech, kde potíže začaly, tj. v pasu 60 mil mezi Tracy a Fresno v Kalifornském centrálním údolí. 

"Myslíme si, že se jednalo o elektrický výboj mimo naši servisní oblast a systém automaticky reagoval výpadkem proudu podobně, jako např. domácí nízkonapěťový vypínač přeruší proud ve vašem domě", řekl Bill Sessa mluvčí Pacific Gas & Electric Co. 

Pojďme se nyní podívat na jeden z patentů HAARP (zkopírovaný z Internetu): 

INVENTOR: Peter Koert, Washington, DC
ASSIGNEE: APTI, Inc., Washington, DC (U.S. Corp.)
APPL-NO: 07/524,435
DATE FILED: May 17, 1990
INT-CL: [5] HO4B 7/00; HO1Q 3/22
US-CL-ISSUED: 342/367, 372
US-CL-CURRENT: 342/367, 372
SEARCH-FLD: 342/367, 353, 371, 372; 455/64
REF-CITED:
U.S. PATENT DOCUMENTS
3,445,844 5/1969 Grossi et al. 342/367
4,253,190 2/1981 Csonka 455/12
4,686,605 8/1987 Eastlund 361/231
4,712,155 12/1987 Eastlund et al. 361/231
4,817,495 4/1989 Drobot 89/1.11
ART-UNIT: 222
PRIM-EXMR: Gregory C. Issing
LEGAL-REP: Foley & Lardner 

Tento vynález se vztahuje ke generaci umělých ionosferických zrcadel (AIM), nebo plasmové vrstvy v atmosféře. Překlopná AIM je tvořena anténou kontrolovanou ve fázi a frekvenci. 

Zde je citace z *Youth Action News* pojednávající o HAARP: 

Patent Dr. Bernarda J. Eastluda ze 13.8.1991 (č. 5,038,664) popisuje systém, který je nyní implementován v HAARPu:

Jestliže částice, které tvoří plazmu se pohybují pod konstantním úhlem, často označovaným "alfa", brzy dopadnou na zemský povrch. Nicméně v konvergujícím silovém poli se úhel mění takovým způsobem, že dovolí částici se obrátit zpět a vyhnout se dopadu na Zem. 

Bod, ve kterém se částice obrátí, se nazývá zrcadlový bod. Tento proces je zopakován na druhé straně pole. Částice se znovu otočí a to se nazývá "konjugační bod" původního zrcadlového bodu. Částice je proto zachycena a uzavřena mezi dvě magnetická zrcadla. Částice může dále oscilovat tímto způsobem v prostoru po dlouhou dobu. 

Myslím si, že je zřejmé, že projekt HAARP je to samé, co skalární fázová elektromagnetická konjugační zrcadla, která Bearden popisuje v článkách o ruských bojových akcích, kde měnili počasí a sestřelení raketoplánu Challenger, zničení bezpočtu raket a řízených střel a stále pokračující sestřelování mnoha letadel (jako např. havárie USAIR nedaleko Pittsburghu). A nyní se ukázalo brzy po bombovém útoku na federální budovu v Oklahoma City, že tam došlo ke dvěma explozím, z nichž druhá byla způsobena pulsním částicovým laserem. (*CONTACT: The Phoenix Project* noviny z 25.4.1995, str. 31, pro vysvětlení volejte 1-800-800-5565). 

ZMATEK

Jeden z následků, který může skalární elektromagnetismus způsobit, jak je popsáno výše, je "zmatek". Slyšíme o řídících letu jak byli "zmateni" v Iráku a sestřelili naši vlastní helikoptéru. Slyšíme o pilotovi, který se pokoušel přistát na nosiči a ve zmatku havaroval. 

Nedávno jsme ve zprávách slyšeli o helikoptéře v Koreji, která ve zmatku přeletěla hranici a byla sestřelena. Jak píši tento článek, tak v dnešních novinách čtu tento článek: " Lidská chyba je vinou toho, že americká helikoptéra pronikla na území Severní Koreji a byla sestřelena, ale nikdo ze zúčastněných nenese vinu, řekl ve čtvrtek armádní zdroj. Bylo řečeno, že Hilemon a Hall byli desorientovaní v neznámém terénu." (*Austin American Statesman,* "Armáda neviní nikoho se sestřelení nad Severní Koreou," str. A3, 23.6.1995). 

To je odůvodněné do doby, než se zastavíte a začnete přemýšlet. Je takřka nemožné v dnešních vojenských vysoce sofistikovaných letadlech "se ztratit", jestliže se nestane něco zásadního. Jak se může stát, že pilot při letu poblíž jedné z nejnebezpečnější hranice jen tak přeletí? 

Vzpomínáte na americký vpád do Iránu s cílem zachránit rukojmí v průběhu vlády prezidenta Cartera? Jestli si vzpomenete, tato akce byla neúspěšná, protože se helikoptéry ztratily a jejich zařízení selhalo v písečné bouři a piloti byli zmateni a narazili jeden do druhého. Jednalo se o velmi rozpačitý incident pro USA. 

A to byli ti nejlépe trénovaní lidé na světě (tzv. Delta Force), létající na nejlepších strojích na světě a takoví že by byli poraženi písečnou bouří? To nikdo z nich neměl sebemenší zkušenost s přeletem nad bouří? Neznamená to, že musí být něco za tím? 

Pojďme se na tuto událost podívat detailněji. Gen. Charlie Beckwith, velitel v Delta Force píše o této události ve své knize *Delta Force*. 

Letadlo MC-130s se třemi četami na palubě odstartovalo z Masirah Island v Ománu a letělo směrem k Iránské poušti. Tam byli nucen i počkat 30 minut na to, než přiletí 6 helikoptér. Poté mělo být naloženo 118 mužů do helikoptér RH-53D a pokračovat v akci. 

Z nějakého důvodu se helikoptéry o hodinu a půl opozdily. Když helikoptéry přilétávaly, Beckwith to komentoval slovy:" Byl to pekelný let a kdybychom bývali měli zdravý rozum, obrátili bychom to a letěli domů. To jsou podivná slova od velmi motivovaného a super vycvičeného vojáka, nemyslíte? Nechápal jsem, jak těžké to muselo být. Dvě helikoptéry nikdy nepřiletěly a šest těch, které dorazily, přiletělo rozprášeno z různých směrů. Jeden z pilotů řekl:" Nevím přesně, co se vlastně stalo, ale můžu vám říct jen tolik, že někdo po pečlivém zvážení situace by měl celou operaci odvolat. Nedokážete si představit, čím jsem prolétal. Nejhorší písečnou bouří, kterou jsem v životě viděl. Bylo to hrozné! Musím vám říct, že si nejsem jist, jestli uspějeme." 

"To byli dva zkušení velitelé, kteří byli na vážných pochybách. Věci byly tak zmatené, že celá operace byla nakonec odvolána. Začali nastupovat zpět do MC-130s k odletu. Otočil jsem se a šel jsem na špici celé letky. Bylo skoro 2:40 ráno. Někteří z pilotů nastartovali motory. Prach a písek se zvedal všude kolem. Mlhavě jsem zahlédl jeden vrtulník jak se zvedá k odletu a trochu couvá. A potom jsem viděl jen obrovský modrý záblesk a výbuch petroleje. Jednalo se o vrtulník majora Schaefera, který narazil do nejsevernějšího MC-130." 

Str.251:"Jen dvě hodiny před začátkem mise jedna helikoptéra začala indikovat poruchu lopatek rotoru. Musela okamžitě přistát. Jiná helikoptéra (č. 8) přistála s ní. Když bylo rozhodnuto, že č. 6 nemůže dále pokračovat dále, její posádka nastoupila do jiné helikoptéry. Helikoptéra č. 5, kterou pilotoval gen. Pittman se musela vrátit po 4/5 uražené cesty na místo určení, když došlo k poruše ovládacích prvků. " 

Dr. Peter Beter nahrál následující komentář o tomto incidentu o měsíc později 28.6.1980, který byl publikován ve *Wisconsin Report* (Dr. P. Beter byl advokát, který dříve vykonával praxi u nejvyššího soudu USA a byl jmenován prezidentem Kennedym do U.S. Export-Import Bank. Byl zodpovědný za zveřejnění informace, že ve Fort Knox není zlato. Měl přístup k tajným informacím.) 

Americká komanda, která byla poslána do Iránu se pokoušela všemi možnými prostředky postupovat dle rozkazu. Ale co jim nebylo známo, plánovači, kteří chtěli naplánovat přepadení, si nikdy nemysleli, že akce bude úspěšná. Měli za úkol dostat se do Teheránu, ale zjistili až příliš pozdě, že jsou příliš malá síla pro zdárné dokončení celé operace. Jakmile by se komanda dostala do velkých problémů, bylo by to použito jako důvod pro americké námořní letectvo k útoku na Teherán; Ale nyní již více jak rok je ruská výzvědná služba informována i o těch nejtajnějších plánech Washingtonu a tak by Rusko bylo připraveno. 

Ovlivnili poslední plány Bolševiků dvěma způsoby. Poprvé se 25.4. velká armáda Cosmospheres se přesunula nad Irán, kam zamířily americké helikoptéry. Za použití svých možností změny počasí, Cosmosphres zesílily v této oblasti písečné bouře. Také použily mikrovlnné radiace, která zapříčinila u pilotů helikoptér nevolnost, ztrátu orientace a únavu. 

Rusové doufali, že znemožní Američanům v útoku na Irán, ale americké komando dosáhlo svého prvého kontrolního bodu a bylo připraveno pokračovat. A tak ruské Cosmospheres nastavily své mikrovlnné záření na plný výkon. Jedna helikoptéra odstartovala, ale bláznivě se zřítila a narazila do přepravního letounu C-130. Další dvě byly připraveny ke startu. Cosmospheres vyslaly z jejich laserových děl paprsek malé intenzity a zničily rotor vrtule helikoptér tak, že nemohly odstartovat. Nyní bylo jasné, že bylo po všem. 

Američané se snažili vysvětlit veřejnosti tuto katastrofu. Brzy nato se zeštíhlené komando přesunulo zpět na leteckou základnu v Doveru, Delaware. Bylo to v krátké době podruhé, kdy se muselo komando vrátit zpět na tuto základnu! Poprvé zaplatily cenu za úspěšnou operaci v Guyaně (Jonestown). 28.4. … Cyrus Vance podal na protest demisi. 

V dalším odstavci Beter pokračuje tím, jak 18.5. ruský pulsní laser zapříčinil erupci sopky Sv. Helena, ale to už se jedná o jiný příběh. 

Nemyslíte, ze potřebujete znát a pochopit co se vlastně děje? 

Jediný nejlepší zdroj informací je magazín *CONTACT*. Pro informace volejte 1-800-800-5565, nebo pište Contact, Inc., P.O.BOX 27800, Las Vegas, NV 89126.
O informace o Dr. Beterovi napište do *Wisconsin Report*, P.O.BOX 45, Brookfiled, WI 53008-0045.
Také si napište o katalog Tesla Book Company a objednejte *Fer-De-Lance* a/nebo *AIDS: Bilogical Warfare* od gen. Toma E. Beardena, Tesla Book Company, P.O.BOX 121873, Chula Vista, CA 91912.
Pro více informací, kontaktujte International Tesla Society, P.O.BOX 5636, Colorado Springs, CO 80931. 

Pravda je jediná věc, která vás může zachránit. Poznávání pravdy je celoživotní pouť. Přeji vám, ať se vám tato cesta líbí. 

Překlad: Petr ZEMAN 

ZDROJ: "FIRE FROM THE SKI: Battle of Harvest Moon & True Story of Space Shuttles by One Who Knows" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama