cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Tajný řád templářů učinil šokující nabídku k záchraně světa

20. listopadu 2010 v 0:31 | M&R |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Zlaté rezervy templářů zachrání svět?
Vedení ruské zahraniční vojenské výzvědné služby (GRU) podalo premíéru Putinovi a prezidentu Medvěděvovi jedno z nejneuvěřitelnějších hlášení, jaké jsme kdy četli. Zpráva potvrdila, že nejtajnější světová organizace na světě kontaktovala lorda Jamese of Blackheathahttp://www.theyworkforyou.com/peer/lord_james_of_blackheath ze Spojeného království a učinila mu šokující nabídku k záchraně globální ekonomiky pomocí vlastních zásob zlata, o nichž se říká, že "je ho více, než kdy bylo v historii světa vykopáno."


Podle této zprávy "zástupci" tajného řádu Chudých rytířů Krista a Šalamounova chrámuhttp://en.wikipedia.org/wiki/Knights_Templar ,http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_templ%C3%A1%C5%99%C5%AF , jinak známí jako Templáři, kontaktovali lorda Jamese letos v dubnu, což je zřejmě první jejich kontakt se světem od doby, kdy byl zánik jejich řádu nařízen papežem Klementem v r. 1312.http://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Clement_V

Po tomto rozpadu a poté, co Vatikán popravil většinu vůdců řádu, řád templářů, se jejich tajemství a nesmírné bohatství ztratilo v mlhách historie za příliš mnoha legendami, kterých je více, než se dá zmínit v jednom článku. Důkazy však nasvědčují, že uprchli do Nového Světa http://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx a vytvořili Spojené státy americké, aby se mohli chránit před "organizovaným" náboženstvím, zejména katolickou církví. 

V jedné takové legendě o rytířích templářích můžeme číst:
"Tento středověký mnišský řád se tvářil, že je součástí církve a oddaní křesťané. Avšak ve skutečnosti tomu bylo jinak. Ano, byl to mnišský řád, byl schválen papežem, a byl skutečně nezávislý na veškerých civilních i církevních autoritách, a přes svého velkého mistra byl odpovědný jen a pouze papeži. Ale ve skutečnosti byl založen skupinou rodin, které měly velmi odlišné a velmi kacířské názory na Krista a jeho učení. Toto učení udrželi v tajnosti po dalších 1 100 let a konspirovali, aby vytvořili protiváhu moci církve."http://www.beliefnet.com/Entertainment/Movies/The-Da-Vinci-Code/The-Secret-History-Of-The-Knights-Templar-In-America.aspx

Dalším důkazem, že templáři uprchli do Ameriky, je starý Kensingtonský runový kámenhttp://en.wikipedia.org/wiki/Kensington_Runestone nalezený v Minnesotě r. 1989, který je spjathttp://westfordknight.blogspot.com/ s tajemnou Newportovou věží na Rhode Islanduhttp://en.wikipedia.org/wiki/Newport_Tower_(Rhode_Island)  která je nejstarší kamennou stavbou ve Spojených státech a říká se o ní, že je jedním z nejstarších templářských chrámů mimo Skotsko, a dává si nárok na větší část Severní Ameriky.

Vzestup řádu templářů k moci v Americe byl urychlen r. 1693, kdy byla založena Kolej Viléma a Marie ve Virginiihttp://en.wikipedia.org/wiki/The_College_of_William_%26_Mary listinou vydanou králem Vilémem III. a královnou Marií II., a která učila "stará tajemství" tohoto řádu rozsáhlou většinu těch, kteří jsou dnes zvání Zakládající otcovéhttp://en.wikipedia.org/wiki/Founding_Fathers_of_the_United_States Spojených států, včetně Thomase Jeffersona a 16 signatářů Prohlášení nezávislosti.
Královna Marie II. http://en.wikipedia.org/wiki/Mary_II_of_England (1662-1694) prý byla horlivou podpůrkyní řádu templářů (pokud ne přímo členkou) a vládla jako protestantka po svržení jejího římskokatolického otce Jakuba II. a VII.http://en.wikipedia.org/wiki/James_II_of_England (1633-1701) ve Slavné revoluci r. 1688,http://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution  která zaručila všem britským poddaným poprvé v historii jejich Listinu svobod, která byla o století později dána též americkému lidu.http://en.wikipedia.org/wiki/Glorious_Revolution#The_Bill_of_Rights

Od tohoto "nového" počátku řádu templářů v USA, jak pokračuje zpráva, s ním bylo přímo spjato 14 amerických prezidentůhttp://www.mastermason.com/wilmettepark/pres.html tím, že byli členy organizace v Americe označované jako Masons (Zednáři), včetně prvního prezidenta George Washingtona.

Templářský řád se spokojil po dobu dvou a půl století tím, že operoval za scénou moci ve Spojených státech, a byl velice obávaný, jak ukazuje projev 26. prezidenta Theodora Roosevelta: "Za viditelnou vládou sedí na trůně neviditelná vláda, která nemá vůči lidu loyalitu, ani odpovědnost vůči němu, ani není jím uznána.".http://www.brainyquote.com/quotes/authors/t/theodore_roosevelt.html

28. prezident USA, WOOdrow Wilson, řekl: "Od té doby, co jsem vstoupil do politiky, mnoho lidí mi soukromě svěřilo své názory. Někteří z největších mužů v USA, na poli obchodu a průmyslu, se bojí někoho, bojí se něčeho. Vědí, že někde je síla, která je tak organizovaná, tak rafinovaná, tak pozorná, tak provázaná, tak kompletní, tak všepronikající, že sotva šeptali, když o ní mluvili."http://quotes.liberty-tree.ca/quote/woodrow_wilson_quote_b249
Avšak letos v dubnu bylo staletí trvající mlčení templářského řádu náhle prolomeno, když jejich "mluvčí" Jonathan Stuart Leibowitz http://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart měl výjimečnou a tajnou schůzku http://www.bloomberg.com/news/2010-11-04/geithner-visited-jon-stewart-last-april-to-talk-about-economy-not-comedy.html s americkým státním pokladníkem Timothy Geithnerem, kde řekl, že jeho řád je připraven "uvolnit" své bohatství odhadované na více než 980 triliónů dolarů "na záchranu světa před sebou samým".

Je důležité poznamenat, že Jonathan Leibowitz, vedle toho, že studoval na Templářské koleji ve Virgíniihttp://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life , a jeho bratr Larry Leibowitzhttp://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Stewart#Early_life je jedním z nejdůležitějších mužů Ameriky, protože je hlavní operační šéf newyorské burzy, byl nedávno nazván nejvlivnějším mužem USA http://thecelebritycafe.com/feature/askmencom-ranked-most-influential-men-2010-jon-stewart-tops-list-10-26-2010 , pod svým jménem Jon Stewart, a vystupuje v programu falešných zpráv the Daily Show. 

Zpráva dále uvádí, že to, o čem Leibowitz (Stuart) řekl mocné elitě v Americe během své schůzky se státním americkým pokladníkem Geithnerem, je možno postřehnout v bezprecedentní řeči pronesené 1. listopadu 2010http://www.youtube.com/watch?v=QaA-5_IjkeE&feature=related  v britské Sněmovně lordů lordem Jamesem of Blackheath, v níž tvrdí, že byl "osloven" tajnou organizací, kterou nazývá "Nadace X", která nabídla Spojenému království eliminovat celý státní dluh v akci, podle nich určené k tomu, aby chránili své rozsáhlé bohatství tím, že ochrání celou globální ekonomiku. 

Lord Blackheath dále prohlásil, že tajemná "Nadace X" je připravena použít své rozsáhlé peněžní rezervy k tomu, aby provedla tento šokující skutek, což , jak tvrdí, je založeno na jejich vlastních zlatých rezervách od r. 1920 v hodnotě větší, než vše, co kdy bylo vykopáno v celé historii Země. V interview ve Sky News http://www.youtube.com/watch?v=1aWTsxSOTDA&feature=player_embedded#!  v minulém týdnu řekl lord Blackheath, že jeho pátrání po tajemné organizaci "Nadace X" ukazuje, že všechna jejich prohlášení jsou pravdivá. 

Avšak britská vláda překvapivě odmítla tuto bezprecedentní nabídku http://www.zdnet.co.uk/blogs/communication-breakdown-10000030/treasury-has-decided-not-to-pursue-22bn-foundation-x-proposal-10020975/  na eliminaci státního dluhu, aniž k tomu podala další komentáře. 

Zpráva neříká, jaké budou další kroky, které podnikne "Nadace X", když templáři ovládající Ameriku byli ignorování britskou vládou, přimykající se těsněji k římskokatolické církvi.

Ale je třeba říci, že moc templářů, která se dnes vynořuje v našem světě, nelze v žádném případě podceňovat. Jak ukazuje dlouhá historie, mají zejména schopnost změnit vše, co je třeba, pro účel ochrany sebe a lidského rodu, který ochraňují podle přísahy svého řadu "za každou cenu".

Překlad: Orgonet


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama