cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

ACTA , pochová slobodu a súkromie internetu ?

24. prosince 2010 v 22:44 | Maroš |  TWSYF
acta

Toto je plné znění tiskové zprávy tak, jak byla zaslána redakci CD-R serveru.
Celosvětové hnutí pirátských stran vyzývá k boji proti připravované mezinárodní smlouvě ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), česky "Obchodní dohoda proti padělání". Negativní dopad přijetí smlouvy dokládá i fakt, že smlouva je připravována tajně s odvoláním na národní bezpečnost USA. Není nezajímavé, že informace, které na Internet již unikly, svědčí o zřejmé podobě ACTA s legislativou Spojených států, především pak "Digital Millenium Copyright Act". Název sice mluví o "padělání", ale v samotném textu smlouvy se mu věnuje jen malá část. ACTA je primárně zacílena na copyright.
Proti této smlouvě vystupuje kromě 17 podepsaných pirátských stran i sdružení 1500 evropských internetových poskytovatelů EuroISPA. Podivný je i fakt, že ke znění smlouvy nemají většinou přístup ani členové volených parlamentů jednotlivých států, zatímco třeba lobbisté napojení na filmový a hudební průmysl ano. Vyzýváme proto média a všechny občany, kterým není svoboda informací a Internetu lhostejná, aby dali jasně najevo, že tato smlouva nemá v demokratické společnosti co dělat.

Jiří Rezek, místopředseda ČPS, přidal varování:
"Nikdo si nemůže myslet, že se ho toto opatření nedotkne. Pokud například cestujete, celníci vám mohou bez náhrady odebrat zařízení, na kterém bude podle nich uložen ilegální obsah. Tedy například MP3 přehrávač, telefon, ale i notebook!"

Odhalení tajné dohody ACTA: ještě větší zlo, než jsme doufali
Zveřejněný dokument potvrzuje nejčernější obavy všech, kteří jsou proti ACTA už od první chvíle, co se o ní dozvěděli. Pokud by byl tento dokument přijat, za porušování autorských práv by byli odpovědní i provozovatelé stránek s pouhými odkazy včetně vyhledávačů, porušením by bylo i bezplatné užití pro osobní potřebu bez komerčního prospěchu, mohlo by být trestáno i vězením, na hranicích by se vám celníci mohli beztrestně vrtat v notebooku jen proto, že se jím dá porušovat autorské právo (můžete tam mít nezákonně nahrané skladby), mohli by vám zabavovat věci jen pro podezření z porušování autorských práv až na rok a podobně. V neposlední řadě si lidé z průmyslu duševního vlastnictví nárokují zrychlené soudní řízení.
Návrh se mnohým jednacím stranám nelíbí (za nejpřísnější jsou zde každopádně Spojené státy americké), asi největší řadu výhrad mají zástupci EU

Pokračující snahy agendy NWO o likvidaci občanských svobod

mj. díky zničení dosavadní neregulované podoby internetu, prostřednictvím vyššího zdanění všech elektronických úkonů a pokračujícím tlakům na státem zvýšené požadavky na shromažďování osobních dat, konání preventivních prohlídek bez reálného důvodu atd.:

Uzavřením globální dohody o kontrole tzv. autorských práv ACTA
skončí svobodný internet. Obsah nejsvobodnějšího média bude regulován, občané perzekuování a zavíráni do vězení za nejrůznější "prohřešky" způsobené tzv. jedním klikem myši na pro některé elitáře nevhodný obsah webu. V první fázi půjde o skrytou regulaci prostřednictvím providerů a v té další již o konkrétní trestní postihy. S největší pravděpodobností to bude mj. znamenat konec svobodných bloggerů.

Každý uživatel Twitteru se nyní stává důležitým pilířem

v monitorovacím programu vlády USA. Knihovna Kongresu archivuje každý jednotlivý Tweet již od roku 2006.

Na internetu se již budou zobrazovat převážně jen tzv. ´globálně vhodné´ a schválené texty
. Společnost nastavuje nové protokoly pro zobrazování tzv. ´vhodných zpráv´. President Obama tento plán společnosti Google podpořil a navíc sdělil, že v současnosti se již svobodné "informace stávají rušivým elementem", dokonce "sabotáží", vytvářejí na lidi zbytečný "tlak", vnášejí do "naši země" a "demokracie" zbytečný neklid. Proč lidé potřebují "tolik nejrůznějších" svobodných "hlasů vyžadujících jejich pozornost na blozích (Obama použil slovo blog na prvním místě před ostatními médii, pozn. autora), na kabelových televizích (narážka ne Fox News, pozn. autora), v rádiu (poukázání mj. na Alexe Jonese, pozn. autora)". Přeci pro běžného občana "je tak těžké" tím vším projít a zjistit "kdo říká pravdu a kdo ne". Podle pana Obamy by tedy bylo prostě nejlepší zcenzurovat internet tak, aby jej řídila vláda nebo s NWO agendou spřízněné soukromé společnosti. (Zdroj: Glenn Beck Show, 10. 5. 2010.)
Obama


Moja odpoveď:
1.Prečo ľudia potrebujú toľko slobodných hlasov vyžadujúcu pozornosť na blogoch ?
2.Prečo pre bežného občana je tak ťažké tím všetkým prejsť, a zistiť kto hovorí pravdu a kto ne ?

      1.)
Lebo tu nájdu to čo hľadajú pravdu , nájdu presne to čo média zakrývajú. Blogy sú vaším   nepriateľom
lebo odhaľujú to čo vy skrývate !
     
2.) Bežný občan je zaslepený lebo verí tomu čo mu povedia , preto je preňho ťažké tím všetkým prejsť.
Žije v tom že svet nie je až taký zlý ako sa píše na blogach , je zaslepený aj jeho názor je taký aký je v TV , čiže jeho názor je ovplyvnený až priam skopírovaný klamstvom. Preto ťažko zistí kto píše pravdu ..


Ak chcete naozaj
zamädziť to aby ľudia neboli zmätený, zrušte tie média ktoré nám neustále sypú piesok do hlavy .
Začnite konečne hovoriť pravdu, informácie ktoré máju hlavu aj pätu , informácie pri ktorých každá otázka sa dá logicky zodpovedať, informácie ktoré nezakrývajú fakty ale naopak dôkazom ich potvrdzujú ... a presne o týchto informáciách sú blogy tie ktoré sa týkajú NWO , Bildegbergu atď.. Ak by neboli blogy ktoré sa týkajú týchto tém tak určite by ste neprišli stým ACTA ...Lebo vy sa bojíte toho čo sa skrýva pod slovom pravda, bojíte sa toho že pravda vyjde na javo !
antibilderberg

Takže môj celkový názor na tuto tému je taký : Podle pana Obamy by tedy bylo prostě nejlepší zcenzurovat internet tak, aby jej řídila vláda nebo s NWO agendou spřízněné soukromé společnosti. Toto je dôkazom toho že ich cieľom je ochrániť sa pred tým , aby ľudia nezačali otvárať oči a aby sa vyhli pravde. Ak by vláda alebo NWO riadili slobodne blogy tak nič také by nemohlo byť zverejnené . Týto ľudia dobre vedia prečo to robia, a myslím že pre ich dobro je to správnym ťahom (len pre ich dobro). Pán Obama verím že je len ovplyvňovaním prezidentom , tento jeho výrok nevyšiel z jeho hlavy ale len s jeho úst. Tak možno je na čase si uvedomiť čo zlé chce konať ACTA, že nepoškodí to len blog , ale poškodí to najmä vás a vaše súkromie . Týka sa to každého, či už verí médiám či blogu , každého kto je slobodným . Nepomôže nám to že sa budeme len prizerať , môžeme presadiť svoje názory na slobodných blogoch ,a nech je názor akýkoľvek, existuje demokracia ,aj keď súčastné činy tomu nenasvedčujú, a verím tomu že PRAVDA TA DOKÁŽE OSLOBODIŤ !
pravda ta oslobodí


zdroj:
- http://www.diit.cz/clanek/spolecny-boj-piratskych-stran-proti-dohode-acta/28364/
- http://www.diit.cz/clanek/acta-oficialne-zverejnena-boj-o-internetovou-svobodu-pokracuje/36083/
- http://www.diit.cz/clanek/odhaleni-tajne-dohody-acta-jeste-vetsi-zlo-nez-jsme-doufali/35943/ 
 - A VLASTNÝ 
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama