cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

EU vládnou fašisti … no a co? Budíček!

10. prosince 2010 v 19:04 | Maroš |  Európska únia
EU vládnou fašisti … no a co? Budíček!

Co se stalo? Během proslovu, který pronesl Martin Schulz, předseda skupiny evropských socialistů v parlamentu EU na téma nutnosti zastavení euroskepticizmu a dokončení budování evropského státu, byl britským poslancem za UKIP Gotfrey Bloomem parafrázován slovy: "Ein Volk, Ein Reich, Eich Führer!"  Slavným Hitlerovým výrokem "Jeden národ, jedna říše, jeden vůdce!"  Následně byl Bloom vyzván předsedou parlamentu EU k omluvě. Ale on se neomluvil a řekl, že jeho projev byl zcela odpovídající tomu, co Schulz říkal a jaké názory zastupuje, a že "[Schulz] je nedemokratický… fašista". Načež byl prostřednictvím hlasování !parlamentu! vyveden na zbytek dne mimo jednání.


Byl sice vyveden na základě nějaké směrnice o vyrušování během jednání, ale už to že se o jeho dalším vyloučení demokraticky hlasovalo je alarmující!
  • Opomeňme to, že sám Schulz nemá vůbec žádné problémy ostatní kolegům v Evropském parlamentu nadávat do fašistů a nikdo ho kvůli tomu nikam nevyvádí.
  • Opomeňme teď také to, že EU jako celek ukázala svojí anti-demokratickou tvář během schvalování Ústavy EU, kterou byli nucení kvůli obejití demokratických procesů přejmenovat na Lisabonskou smlouvu.
  • Připomeňme si to, že nacismus je národní socialismus a je společně s fašismem velmi často spojován zcela nesmyslněs extrémní !pravicí! politického spektra… a pojďme se podívat na paralely mezi evropskými socialisty a národními socialisty (nacisty):
  1. Fašisti v Německu také měli po volbách demokratickou většinu a "demokraticky" zrušili svoje oponenty.
  2. Hitler a Goebbels tvrdili, že národní státy jsou historií, že Evropa musí být sjednocena, že musí existovat Říše, že ve světě velkých stamilionových států nemůže být o suverenitě evropských zemí vůbec řeč, a že se brzy zapomene, že existovaly nějaké národní státy. Podobně se nedávno vyjádříl prezident EU Herman van Rompuy. Podle něj jsou národní státy mrtvé a označil euroskepticismus za "největší hrozbu pro mír".
  3. Hitler napsal knihu o své představě světovlády - Nový řád. Evropští socialisté v roce 2003 sepsali něco podobného, tentokrát pod názvem Nový světový řád (doporučuji přečíst).
  4. Jeden ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, organizace, z níž se Evropská unie nakonec narodila, byl německý právník a prominentní nacista (člen NSDAP 1933 - 45) prof. dr. Walter Hallstein a evidetně to nikomu nevadilo. Propojení nacistů na samotný vznik unie je nespočet, jenom v rámci orwellizace společnosti se na ně nesmí poukazovat.
  5. Skupina Bilderberg, která je elitním motorem evropské integrace byla založena vysoce postaveným členem SS - nizozemským princem Princem Bernhardem. Její předseda se nedávno v rozhovoru pro EUobserver pochlubil, že to byla právě tato skupina, s jejíž přispěním celý projekt evropské měny vzniknul. David Rockefeller, který skupinu řídí a jehož fondy financovaly vznik OSN i nacistické ústavy rasové hygieny (a to i v době kdy už byl Hitler u moci), je známý svým obdivem k Maovi…
  6. Moderní fašisti ovšem nahradili rasovou ideologii ideologii globálního oteplování. Jedná se ale v podstatě o jeden přístup k tomu samému problému, který pořád řeší. Pokud si přečtete knihy Římského klubu (jenom jiné označení pro Bilderberg skupinu) tak zjistíte, že "Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo" nebo, že "Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí." nebo, že "Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně… Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové. " V těchto kruzích je zcela normální uvažovat o redukci světové populace na 2 miliardy… Jestli jste o Římském klubu nikdy neslyšeli tak Vám doporučuji si o tom něco přečíst.
  7. To co se nepovedlo Hitlerovi silou, se teď pokouší dodělat euro-politici. Pod rouškou boje s krizí nám tu budují společnou hospodářskou vládou EU a globální finanční vládou.
Lidé obecně vnímají EU jako něco super nového a prospěšného, ale ono to tak není. Je to jenom další módní pokus o vytvoření, jak předseda evropské komise Barosso (bývalý maoista) s oblibou říká, impéria. Můžeme snad jedině dodat 4. říše…
Jsem rád, že jsme nepřijali Euro, ale ještě radši bych byl kdybychom s tohoto nového pokusu o vybudování říše vystoupili úplně. Lidi ani netuší jak je to, zatím, velmi jednoduché. Prostě se stát dalším státem podobným Švýcarsku než nás EU svojí zelenou politikou (biopaliva, fotovoltaika) dočista zrujnuje a svými euro fondy zcela opije rohlíkem… stačí jenom chtít a přesvědčit o tom ostatní, dřív než bude pozdě.

Vít Jedlička je předsedou občanského sdružení Reformy.cz a členem Strany svobodných občanů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burberry Totes Burberry Totes | E-mail | Web | 15. června 2011 v 11:17 | Reagovat

Enough informations have provided.We can get much news from this.Thank you for sharing.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama