cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Patrioti zpochybňují oficiální verzi událostí 11. září 2001

5. prosince 2010 v 17:24 | Maroš
Raymond McGovern (pracoval 27 let pro CIA, podával breafing Reganovi, G.H.W Bushovi, jejich sekretářům atd.: "Myslím si naprosto jednoduše, že je to cover-up. Zpráva o 9/11 je vtip"


Kongresman za Demokratickou stranu Dennis Kucinich naznačuje, že nám nebyla řečena pravda o 9/11
Kongresman za demokratickou stranu Jason Chafetz řekl že: musíme být obezřetní a musíme pokračovat ve vyšetřování 9/11
Bývalý senátor za Demokratickou stranu Mike Gravel prohlásil, že podporuje nové vyšetřování 9/11, a že pravda o 9/11 je neznámá

Bývalý senátor za Republikánskou stranu Lincoln Chaffee podporuje nové vyšetřování 9/11
Melvin Goodman, šéf divize CIA pro sovětské záležitosti, analytik v letech 1966-1990 a bývalý profesor Mezinárodní bezpečnosti na National War College v letech 1986 - 2004 řekl: "Finální zpráva [komise pro vyšetřování 9/11] je v konečném důsledku cover-up."

David Steele, který byl 20 let důstojníkem u námořní pěchoty, měl druhou nejvyšší civilní  hodnost u informační služby námořní pěchoty a bývalý důstojník pro nelegální operace CIA prohlásil: "9/11 se stalo přinejmenším proto, aby dalo záminku k válce", a bylo pravděpodobně "inside job".
Robert Baer, veterán CIA ověnčený metály, o kterém investigativní novinář Seymour Hersh (držitel Pulitzerovi ceny) prohlásil, že je "nejlepším sloužícím důstojníkem v poli na blízkém východě", a jehož kariéra byla zfilmována v oskarovém filmu Syriana prohlásil, že "evidence nasvědčuje" tomu, že 9/11 má aspekty "inside jobu".
Právní zástupce komise pro vyšetřování 9/11 John Farmer, nedávno prohlásil "Na určité úrovni vlády, v určitém momentu… došlo k dohodě neříct pravdu o tom, co se stalo". Prohlásil také "Byl jsem šokován, jak odlišná byla pravda od toho, jak to bylo popisováno… Nahrávky naznačovaly radikálně odlišnou verzi příběhu, než je ta, která byla předkládána nám a veřejnosti v posledních dvou letech…" A řekl: "Je to bezmála kultura zakrývání, pro nedostatek lepšího výrazu. Existovaly rozhovory pořízené v newyorkském centru FAA během noci 11. září a ty nahrávky byly zničeny. Nahrávky výslechu CIA byly zničeny. Příběh 9/11 sám o sobě, mírně řečeno, byl zfalšován a byl úplně jiný, než se věci  skutečně staly."


Daniel Ellsberg, bývalý vojenský analytik a člověk zodpovědný za kritický únik informací o vedení války ve Vietnamu, řekl, že případ jistého úniku informací o 9/11 je "mnohem výbušnější, než Pentagonské dokumenty". Prohlásil, že vláda nařizuje médiím, aby nezveřejňovaly její alegace o 9/11. Řekl, že některá tvrzení ohledně zapletení vlády do 9/11 jsou věrohodné, a že to "vznáší velmi vážné otázky o tom, co oni (americká vláda) věděla předem a do jaké míry do toho mohli být zapleteni", že zosnování 9/11 by nemuselo být lidsky a psychologicky mimo možnosti současné administrativy, a že existuje dostatek důkazů, které by ospravedlnily nové, "tvrdé" vyšetřování 9/11, s předvoláním a svědectvím pod přísahou (také zde a zde)

William Bill Christison, veterán CIA (sloužil 29 let), bývalý National Intelligence Officer (NIO) a bývalý ředitel úřadu CIA Office of Regional and Political Analysis řekl "Nyní si myslím, že existuje přesvědčující evidence, že zářijové události se neodehrály tak, jak to bušova administrativa a komise pro vyšetřování 9/11 prezentuje." (více zde)

Řada funkcionářů tajných služeb, včetně operativního důstojníka CIA ve funkci místopředsedy úkolové skupiny CIA, pověřené koordinací zpravodajských úkolů mezi mnoha zpravodajskými agenturami a soudními orgány (Lynne Larkin), poslali společný dopis Kongresu, v kterém vyjádřili znepokojení nad "vážnými nedostatky", "opomenutími" a "velkými chybami" ve zprávě komise pro vyšetřování 9/11 a nabídli službu pro další vyšetřování (byly ignorováni)


Generál Wesley Clark, americký generál, velící generál amerického velitelství v Evropě a vrchní velitel NATO v Evropě, vyznamenaný Bronzovou hvězdou, Stříbrnou hvězdou a Purpurovým srdcem řekl "Nikdy jsme nedokončili vyšetřování 9/11 a (vyšetřování) toho, jestli administrativa ve skutečnosti zneužila zpravodajských informací, které měla. Evidence se mi zdá jasná. Vidím to už dlouhou dobu."

John Loftus, bývalý federální státní zástupce, funkcionář Office of Special Investigations a U.S. Department of Justice  za prezidenta Jimmyho Cartera a Ronalda Reagana; bývalý funkcionář zpravodajské služby americké armády a médii vyhledávaný komentátor v okruhu terorizmu a zpravodajských služeb říká "Informace poskytnuté zpravodajskými službami před 9/11 byly tak široké, že už není možné pro CIA ani FBI tvrdit, že byly (pouze) nekompetentní." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama