cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

89,5% Nemcov Neverí Oficiálnemu Vysvetleniu Udalostí z 9/11

16. února 2011 v 19:35 | Maroš |  11.september.2001
Podle průzkumu Emnid-Institut, jedné z největších agentur pro průzkum veřejného mínění v Německu, skoro 90 procent Němci nevěří oficiálnímu vysvětlení americké vlády událostí 11. září 2001. Průzkum zadal německý časopis Welt der Wunder (Svět divů). Kromě toho že ukázal, že 89,8% lidí nevěří oficiálnímu vysvětlení 9/11, průzkum také ukázal, že 73,7% Němců věří, že vražda Kennedyho byla konspirací, a skoro 80% věří, že CIA provádí v Německu tajné operace. Průzkumy ukazují rapidní nárůst skepticismu v posledních letech nejen v Německu, ale i USA a jinde.

"Skoro 40 procent německých občanů věří, že existuje tajná světová vláda. Ještě víc jich považuje německou vládu za zločinnou - a každý druhý je přesvědčený o tom, že jsme systematicky sledováni."

"Skoro 90 procent Němců je přesvědčeno o tom, že americká vláda zamlčuje celou pravdu o útocích 11. září 2001, dvě třetiny považuje spolkovou vládu za poddajnou."

"Toto jsou výsledky průzkumu reprezentativního vzorku společnosti, který provedl Emnid-Institut mezi 1005 muži a ženami ve věku od 14 let - exkluzivně na zakázku Welt der Wunder."

zdroj

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama