cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Březen 2011

Očkování je velký podvod, říká bývalý farmaceutický magnát

23. března 2011 v 19:27 | M |  Pandémia chrípky, očkovanie

John Virapen


Původem Ind, vyrůstal v Jižní Americe a studoval v Londýně. Medicínu nedokončil, získal doktorát z psychologie.
Začínal před čtyřiceti lety jako obchodní zástupce farmaceutických společností, poslední roky byl ředitelem švédské pobočky Eli Lilly & Company, jedné z největších mezinárodních farmaceutických společností.
Podílel se na rozvoji agresivních marketingových strategií, které mnohdy zahrnovaly korupci.
Dnes o těchto praktikách, které jsou podle něj běžné ve všech farmaceutických společnostech, přednáší po celém světě a napsal o nich knihu Nežádoucí účinek: Smrt.Přezdívá se mu zrádce farmaceutického průmyslu. Čtyřicet let pracoval v oboru a přiznává, že sám korumpoval lékaře, vědce i vlády. Teď o tom všem napsal knihu, která se okamžitě stala světovým bestsellerem. "Největším podvodem farmaceutického průmyslu je očkování," říká John Virapen.
Bývalý farmaceutický magnát John Virapen
Bývalý farmaceutický magnát John Virapen | foto: Archiv John Virapen

Kniha"Nežádoucí účinek: Smrt" je plná šokujících tvrzení. Těmi John Virapen nešetřil ani na setkání s českými novináři. Například tvrdil, že virus prasečí chřipky, která loni děsila svět a vyžádala si tisíce obětí, vysadily farmaceutické firmy, aby mohly vydělávat na prodeji vakcín.

"V lednu 2009 jsem byl na jedné akci v Belgii svědkem toho, jak tajemník ministerstva zdravotnictví začal vyjednávat s farmaceutickou společností GlaxoSmithKline o cenách vakcín, přitom epidemie propukla až v květnu. Když jsem se později ptal, jak je to možné, řekl mi, že pandemii očekávali. To by jim nespolklo ani malé dítě, prostě virus v Mexiku uměle vysadili, aby zvýšili své zisky," přesvědčoval Virapen.

Podle předsedy České vakcinologické společnosti Romana Prymuly jde o naprostý nesmysl.
"Pandemie se očekávala několik desítek let a státy se na ni připravovaly, takže mohly dopředu jednat o ceně vakcíny. A vlastní pandemie nepřinesla farmaceutickému průmyslu tak pohádkové zisky, jak si většina myslí, protože důvěra v očkování byla kvůli mírnému průběhu chřipky naopak podkopána a celosvětově pak poklesly i prodeje vakcín, které s chřipkou nesouvisely," vysvětlil Prymula.

OčkováníVětšina zemí západní Evropy má vakcinaci dobrovolnou, výjimkou je jen Belgie a Francie. Zatímco ovšem tam je povinné očkování jedno, respektive tři, v Česku je rodič povinen nechat naočkovat své dítě proti devíti nemocem. Vyhláška stanovuje i přesný očkovací kalendář, první vakcínu dostávají devítitýdenní kojenci.
Nejvyšší správní soud sice loni vynesl zlomový rozsudek, podle kterého nemůže být těm, které vyhlášku neuposlechnou, uložena pokuta, ministerstvo zdravotnictví však chystá novelu zákona, která by měla sankce určit.

Znají vědci lék na HIV?

Podvodné praktiky jsou podle Virapena základním kamenem neustále rostoucích zisků farmaceutického průmyslu.
"Společnost Eli Lilly, jejíž švédskou pobočku jsem řídil, vyvinula lék na depresi Zyprexa, mezi jehož nežádoucí účinky patří obezita, která může vyústit až v cukrovku. A kdo myslíte, že je největším výrobcem inzulinu?" naznačuje, jak to ve světě léků funguje.
Podle něj vědci dokonce znají lék na diabetes nebo na HIV. "Ale kdo by chtěl vyléčit nemoci, které znamenají pro farmaceutický průmysl zlatý důl?"
Pro svá tvrzení prý má důkazy v podobě oficiálních dokumentů. "Ty dokumenty jsou ale jediný důvod, proč jsem ještě živý. Oni vědí, že je mám, a vědí, co v nich je, takže na mě nemůžou," říká. Důkaz ovšem nepředložil.

Tři čtvrtě milionu na lékaře

Podle Virapena vydají farmaceutické firmy ročně přes 35 000 eur (850 000 korun) na jednoho lékaře, aby předepisoval jejich léky. Alespoň 75 procent předních vědců v oblasti medicíny je placeno farmaceutickými firmami, tvrdí napravený korupčník.
"Vím to, protože jsem to sám dělal. Letěl jsem například do Seattlu, v kapse od saka jsem mel balík penez, kterým jsem uplatil váženého profesora, aby vypustil z protokolů nepříjemné výsledky. Antidepresivum Prozac tak prošlo registrací, i když během klinických zkoušek se ukázalo, že v mnoha případech vyvolává sebevražedné sklony," popisuje.
Vakcinolog Prymula to ovšem pokládá za přestřelené. "Nedělám si iluze, že by farmaceutické firmy nechtěly maximalizovat své zisky, platily kongresy, donedávna rozdávaly různé dárky, financovaly různé studie, nikdy jsem se ale nesetkal s přímými úplatky a falšováním výsledků studií, a to ani tehdy, když jsme zjistili pro farmaceutickou firmu negativní závěry, které ji ekonomicky výrazně poškodily," uvedl Prymula.

Prozření po narození syna

Virapenův obrat ze všeho schopného šéfa pobočky amerického farmaceutického koncernu v človeka ,který bojuje proti nadužívání léků a vakcín, prý souvisí s narozením syna.
"Před šesti lety jsem byl požehnán a narodil se nám syn. Když mu bylo asi půl roku, šla s ním žena k lékařce a ta ho chtěla očkovat, už ani nevím, proti čemu. Když to manželka odmítla, lékařka ji vykázala z ordinace s tím, že na jejich klinice se léčí jen očkované děti. To mě rozpálilo. Uvědomil jsem si, že musím udělat něco pro to, aby o zdraví mého dítěte nerozhodovali zkorumpovaní lékaři."
Účinnost očkování podle něj nebyla nikdy potvrzena, naopak mnohé studie ukázaly opak. "Když se necháte očkovat proti chřipce a pak ji nedostanete, stejně nemáte jistotu, že to bylo díky očkování," argumentuje Virapen.
Svá slova dokládá příkladem studie, kterou dělala Světová zdravotnická organizace v 60. letech ve dvou indických distriktech. "Obyvatele jednoho z nich naočkovali proti tuberkulóze, obyvatele druhého nikoli. Když udělali šetření po sedmi a půl letech, ukázalo se, že v té očkované oblasti byl o pětadvacet procent vyšší výskyt tuberkulózy."


Česko jako premiant

Téma očkování budí v poslední době velké vášně i u nás. Česko patří mezi zeme s nejvyšším počtem povinných očkování. Vzrůstá také počet rodičů, kteří své děti očkovat odmítají a upozorňují na vedlejší účinky vakcín. Mnoho takových přišlo i na Virapenovu pražskou přednášku.
"Vidíte tuhle slečnu? Byla očkována proti obrně a to, jak dopadla, je následkem tohoto očkování," pronesl mladík, který doprovázel dívku na vozíčku. Jiná maminka vyprávěla o tom, jak její dítě po třetí dávce povinné hexavakcíny dostalo křeče, podstoupilo mnoho neurologických vyšetření včetně lumbální punkce a dva roky se zbavovalo tiků.
Podle Virapena jsou největším úskalím vakcín chemické látky, které se do nich přidávají, aby "nakoply" imunitní systém k tvorbě protilátek. Mnohé studie prokázaly nárůst počtu případů autismu v USA po tom, co se začalo očkovat vakcínami obsahujícími rtuť.
"Celosvětově narůstá počet osob, které odmítají očkování, a pan Virapen využívá této módní vlny, přestože o očkování neví prakticky nic," míní Roman Prymula. "Na jeho přednášce jsem nebyl, ale výše zmíněné argumenty působí naprosto absurdně."

Očkovat, neočkovat?

Medicína se podle Johna Virapena dostala do slepé uličky svou orientací na preventivní zásahy.
"Vrcholem absurdity je například očkování proti běžným dětským nemocem, jako jsou neštovice, spalničky nebo zarděnky. Všichni jsme je prodělali, jakmile je někdo měl, máma nás k němu dokonce záměrně vzala na návštěvu. Bralo se to jako prostředek posílení imunity. Očkování proti chřipce už je úplný nesmysl. Náš imunitní systém je jediná věc, která nás může ochránit. Když si jej rozhodíme očkováním, můžeme se dostat do velkých problémů," říká Virapen.
Svého šestiletého syna očkovat nenechal a nelituje. "Je zdravý, nemá žádné problémy. Vlastně má jediný problém: je příliš chytrý."
Sám Virapen má cukrovku a před několika měsíci vysadil inzulin. "Vidíte, že zatím žiju. A když umřu, tak co, aspoň to bylo moje rozhodnutí a ne zlovůle farmaceutického průmyslu."
Nechce prý nikomu brát možnost vakcíny využít, pokud se jako očkovaný bude cítit bezpečněji. Nikdo by k tomu ale nikoho neměl nutit.
"Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat politici, ani lékaři. Vezměte zodpovědnost do svých rukou. A jestli za to někdo z vás skončí ve vězení, já se vrátím a rozpoutám tady revoluci," slíbil pražskému publiku.


Japonsko, týždeň po...

18. března 2011 v 21:24 | Robo |  TWSYF
Pred týždňom si ľudia žili pokojne, v zabehnutom životnom režime, všetko bolo v poriadku. Až kým prišiel deň keď sa Japonsko zobdilo do jedného z najhorších dní v ich novodobej histórii. 11.3.2011 v poobedňajších hodinách otriaslo Japonskom zemetrasenie o sile 9,0 Richterovej stupnice. Ľudia utekali, a niektoré budovy sa zosipali ako domček z karát. Ale to ešte zďaleka nabol koniec. Čo nezničilo zemetrasenie, tak zničila prívalová vlna cunami. Brala všetko čo jej stálo v ceste, zostala po nej spúšť, zničené mestá, plno nezvestných, a žial aj mŕtvych, ktorých počet každodenne narastá. Ale najväčší problém nastal keď sa začalo hovoriť o jadrovej elektrárni Fukušima 1. Nastali tam problémi obrovských rozmerov, či už pri následných výbuchoch ale aj pri otrasoch. Evakuovali už tisícky ľudí, problémi sa riešia dodnes a prichádza do úvahy aj to, že reaktory pochovajú do betónových sarkofágov, aby sa predišlo ďalšiemu šíreniu radiácie pri opätovnom tavení jadra. Celá krajina tak upadla, ako aj ekonomika tak aj celý štát. Ale je tu predsa len otázka: Nedalo sa tomu predísť ? Či už to bola zásluha prírody alebo niečoho iného...

Ale stalo sa to, a tak ľudia ktorý to prežili budú potrebovať mnoho síl a pomoci, aby dali dokopy všetko tak ako bolo predtým, keď sa to ešte vôbec dá...

A tých, ktorý to neprežili si dnes celý svet uctil minútou ticha...


R

Súvis medzi Japonskom a Haiti ?

18. března 2011 v 0:55 | Maroš |  HAARP
Haiti a Japonsko , majú tieto katastrofy niečo spoločné ? Už pred katastrofou v Japonsku som sa dočítal že príčinou katastrofy na Haiti mohol byť americký test HAARP-u možná teória . Nedávno som narazil na článok v ktorom sa píše o Kanadskom novinárovi žijúcom v Japonsku Bejnaminovi Fultfordovi..... http://www.pluska.sk/zahranicie/zemetrasenie-japonsku/japonske-zemetrasenie-vraj-sposobila-tajna-americka-zbran.html .

Už po zemetrasení na Haiti vznikla otázka, či sa naozaj jednalo o prírodnú katastrofu. Pretože v tom istom čase bolo v Gakone a na Aljaške namerané neobvyklé magnetické žiarenie. Aj v posledných dňoch pracovalo zariadenie HAARP na Aljaške na plné obrátky. Magnetometer vyskočil na najvyššie hodnoty práve v čase, keď v Japonsku zúrilo zemetrasenie. Bola to len náhoda?

Keď som sa stretol s názorom na Haiti čo sa týka HAARP-u bolo to u mňa otázne , no keď prišla správa z Japonska tak pomyslel som si že asi len tak sa príroda s nami nezahráva, a potvrdili sa niektoré čudne náhodné fakty. Je možné že HAARP, ktorý podľa argumentov Američanov slúži na vyhľadávanie a lepšie orientovanie v ponorkách či na vyhľadávanie nálezisk ropy , bol pravé v týchto časoch keď sa stali tieto katastrofy zapnutý na vyšší výkon ako inokedy ? .... Všímam si že teórií. že HAARP môže za katastrofu v Japonsku verí viac ľudí ako inokedy , možno je to ten dôvod ako u mňa osobne . Osobne na náhody neverím . A preto si myslím, že do tretice ak sa niečo stane a potvrdí sa vysoké magnetické žiarenie v okolí Aljašky, tak následok HAARP-u nebude teória za ktorou sa skrýva nejaká pravda ale bude to FATK !
Tsunami , zemetrasenia (vyše 200) , chladné počasie , výbuch atómových reaktorov, tisíce obetí a tisíce nezvestných , nedostatok elektrickej energie = očividné zníženie ekonomiky v krajine , vymáhanie peňazí po rekonštrukcií postihnutých miest ( FED ktorý sa nachádza v USA) a ďalej možnosť na pomoc a výstavbu firiem, domov atd. ( najväčšie firmy v USA ) , posunutie ekonomiky USA nahor , dosiahnutie a ovládnutie Japonska Američanmi ( prevzatie automobilových firiem atd. ) No ale to sú zatiaľ len špekulácie , lenže keď to tak bolo v Iraku či v Afganistane tak môže sa to stať aj v Japonsku ( ale nemusí ). A navyše šírili sa správy o tom že USA sa vyhrážalo Číne zemetrasením tak podpísali dohodu. To či Japonsko odmietlo nejaký navrch to vedia azda len samí politici.

V každom článku ktorý píšem sa snažím brať ohľad nato že nemusí to tak byť, ide len o to čomu veríte vy sami . No to v čo verím ja, vyplýva s toho že viac vecí mi sedí a zaujímavo do seba zapadajú keďže navzájom súvisia.Podľa môjho názoru žijeme v takom systéme kde je mnoho ľudí naivných, a myslia si že na svete sú sami dobrý ľudia, ktorý nikdy neklamú, lebo im nejde o zisk ,ale o to aby sa mal ich štát najlepšie, a záleží im len na tom aby sme si mi bežný občania žili ako v žite. Ale podľa mňa to sú falošné ilúzie. Verím že na prvom mieste u mocných ľudí nie je rodina, ani láska či zdravie ale vecou ktorá ich napĺňa a zaujíma sú jedine peniaze, zisk , profit , propaganda ,vládnutie , túžba ovládať masy ľudí a hlavne je to nadradenosť teda MOC ! Ako múdry slávny spisovateľ povedal:

"Nikto nie je tak beznádejne zotročený
ako tí, ktorí falošne veria,že sú slobodní.
"


JOHANN WOLFGANG VAN GOETHE


DILEMA: Japonsko obeťou HAARP-u ? alebo obeťou prírody ?

16. března 2011 v 1:09 | Maroš |  HAARPZo zaujatosťou a s hrôzou sledujem dianie v Japonsku. Každý určite vie o čo ide, len málo kto vie že prečo . Myslím že už je priam ťažko veriť tomu, že za niečo také môže príroda , kto by to bol povedal že príroda dokáže byť taká nemilosrdná. Ale ja si kladiem otázku : Naozaj zato môže príroda ?
Najskôr by som mal napísať niečo o človeku, ktorý na prvý pohľad s touto situáciou nemá nič spoločné, Nikola Tesla.Muž ktorý bol svojimi vedomosťami a schopnosťou myslenia priam neľudský.
Muž ktorý dokázal zostrojiť také vynálezy vďaka ktorým bol mnohými ľuďmi nenávidený.
Muž ktorý bol ďaleko za svojou konkurenciou.
Muž vďaka ktorému sme mohli a aj žijeme ľahšie.
Muž ktorý bol najbližšie k nepoznanému.
Muž ktorý bol poslaný do zabudnutia! Prečo ?
A predsa bol skromný ,chudobný a jeho cieľom nebolo vytvoriť zbraň ktorá by bola využívaná na katastrofálne účely, jeho účel bol uľahčenie života. Dodnes sa jeho metódy, praktiky či vynálezy využívajú v domácnosti a kdekoľvek sa pozriete. V dnešnej dobe si nevieme predstaviť život bez jeho vynálezov a objavov. Vynašiel spôsob ako získať energiu z éteru ( čiže energia zo vzduchu ) ktorá by sa dala získavať priam zadarmo, samozrejme tým najmocnejším ľudom sa to nepáčilo( nečudujem sa keďže by to potopilo biznis ) a to je jeden z dôvodov prečo je N.Tesla priam neznáma , a určite je tých dôvodov viac ..... Lenže po jeho smrti v roku 1943 , FBI zobrala všetky jeho spisy, keďže svoje projekty prestal zverejňovať , pretože bol vylúčený s org. Vedcov , a využíva ich dodnes(niektoré sa podeli do jeho rodnej zemi).Pokusmi vo VVardenclyffe si vyslúžil meno čarodejník. Nečudo, veď jeho vízie boli strhujúce. Napríklad vybudovanie siete elektrární umiestnených blízko vodopádov na Niagare a ich prepojenie sieťou gigantických vysielačov. Tieto vysielače by vysielali energiu na ľubovoľné miesto vo svete. Káble sa sieť vysokého napätia boli zbytočné, nazvalo to: tzv. Ochranný dáždník , prečo ochranný, ... dokázalo to zmeniť smer akejkoľvek rakety, a ochrániť územie priam pred čímkoľvek. Pozítivom je že dokáže ovplivniť počasie, čiže v miestách kde je malo vody a neustále sucho sa dá privolať dažď , a zase kde je vlhko odstraniť dažď .
Súvislosť s Japonskom ?

Tzv. ochranný dáždnik, v dnešnej dobe je skonštruovaný na Aljaške pod názvom HAARP (High - Frequency Active Auroral Research Program). HAARP slúži nie len na obranu ale aj na útok ! ... vlastními slovami povedané : HAARP sú niekoľko antén( vysielačov ) umiestnených na nejakej štvorcovej ploche. Keď sa zapnú všetky antény tak všetky lúče sa spoja do jedného veľkého lúča ktorý smeruje do ionosféry a vysielajú niekoľko biliónov wattov. Následne elektromagnetické vlnenie otepľuje ionosféru a vzniká energia ktorá sa dokáže odraziť smerom k zemi ... vytvára:

1. Zmenu počasia kdekoľvek na zemi ( pohybom a vytváraním mračien: Čína , Rusko , Afganistán. )
2. ELF vibrácie dokážu preniknúť do ľudského mozgu aj mozgu zvierat, pokiaľ sa nachádzajú v smere vysielaných vĺn. Obete sa nie lenže nedokážu brániť, ale ostanú neschopné pohybu, až úplne zošalejú. Tieto vlny dokonca dokážu preniknúť stenami z tehál a ocele a pre vojsko sa tak stávajú silnou zbraňou.
3. ELF frekvencie zlepšujú rádiový kontakt a príjem zariadení, dokonca aj keď sa nachádzajú za hrubými stenami bunkrov a ponoriek
4. ELF vibrácie dokážu preniknúť povrchom Zeme a zamerať skryté bunkre.( napr. aj ropa zemný plyn )
5.
ELF vlny môžu byť využité na vystopovanie a identifikáciu rakiet, lietadiel a ostatných lietajúcich strojov na druhej strane zemegule.
6. ELF frekvencie dokážu úplne zablokovať elektronické zariadenia a rádiové vlny nepriateľa.


7. Zemetrasenie (odrážanie energie do zeme)

Práve tento názor sa spája s Japonskom. Prečo ? .... USA chce potopiť ekonomiku Japonska ?
Japonsko nechcelo prijať nejaký navrch USA ( ako to bolo aj s vyhrážaním sa v čine zo zemetrasením od USA ) ? Nejaký spor ? alebo to je lebo bežná rutina prírody ? ..... no príroda nám nepotvrdzuje fakty ... a čo sa týka faktov haarpu tak fakt je ten: http://twsyf.blog.cz/1103/dokaz-zaznam-haarpove-aktivity-v-den-zemetreseni-v-japonsku
účinky HAARP-u sú určite ešte viac !

Dokonca bývali guvernér Minnesoty natočil dokument o HAARP-e dosť šokujúce informacie sa dozvedel:

Jesse Ventura:HAARP Conspiracy Theory -- High Frequency Active :


No nech si každý vytvorí názor sám,no niečo tu nehrá alebo niekto tu nehrá tak ako by mal !

!!!!ÚPRIMNÚ SÚSTRASŤ CELÉMU JAPONSKU!!!!

Ďakujem s pozdravom ......

Admin,správca TWSYF


Dôkaz: Záznam haarpové aktivity v den zemětřesení v Japonsku

14. března 2011 v 23:51 HAARP
Graf aktivity zařízení HAARP od 8. do 11.3. 2011
Nejsilnějsí otřesy byly 11.3.2011 5:46:24 UTC - magnituda 8.9
Vůbec první zemětřesení (s magnitudou 5+ za posledních nekolik dní) v této oblasti nastalo 9.3.2011 02:45:20 UTC
HAARP začal pracovat 8.3.2011 cca 23:00 UTC
Otřesy stále pokraćují. Počet zemětřesení s magnitudou 5+ od 9.3.2011 - doteď přesáhl 200.
zdroje:
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/
http://www.haarp.alaska.edu/haarp/index.html

Za apokalypsou je americká tajná zbraň!

14. března 2011 v 23:29 HAARP

Prírodná katastrofa alebo cielený útok na ekonomiku? Položiť si túto otázku vás donúti video, ktoré sa stalo po nešťastí v Japonsku hitom na internete. Kanadský novinár žijúci v Japonsku v ňom totiž tvrdí, že zemetrasenie vyvoláva americká geofyzická zbraň HAARP. Dokonca prezradil, že japonský minister financií mu v rozhovore priznal, že Spojené štáty sa jeho krajine vyhrážali zemetrasením s cieľom ovládnuť tamojší finančný systém.Novinár Benjamin Fulford, ktorý sa niekoľko rokov venuje téme tajne zbrane schopnej meniť počasie, bol sedem rokov šéfom ázijskej redakcie časopisu Forbes. Rezignoval v roku 2005, ako sám tvrdí, kvôli nadmernej cenzúre. Pred dvomi rokmi uverejnil na internete krátky dokument o tom, ako Američania zastrašujú a zneužívajú technológiu HAARP. Ide o vyslanie miliónov Watov mikrovĺn do ionosféry, ktorá sa zahreje a energetické odrazy vyvolajú zemetrasenie.

Ako dôkaz uvádza aj zemetrasenie v Číne. Získal zábery, ako lietadlá zhadzujú neidentifikovateľnú hmotu. Navyše ukázal aj fotografie pripomínajúce polárnu žiaru na oblohe, čo má byť predzvesť zemetrasenia. Asi tridsať minút od pozorovaného miesta ho úrady aj naozaj zaznamenali.

Fulford tvrdí, že aj zemetrasenie v Japonsku bolo vyvolané umelo. V roku 2004 robil rozhovor s Heinzom Takenakom, bývalým japonským ministrom financií. Konfrontoval ho aj s témou, že japonský finančný systém nechal napospas americkým oligarchom. Video o HAARPE je so slovenskými titulkami.


Zdroj: video.google.com, topky.sk

Virapen v Praze: Očkování nefunguje. A může zabíjet

12. března 2011 v 15:54 Pandémia chrípky, očkovanie
Dlouholetý manažer farmaceutických společností v Praze varoval před očkováním. Vakcíny jsou nebezpečné a nefungují.


"Nespekuluji, nepředkládám žádné konspirační teorie, hovořím k vám jako insider z farmaceutického průmyslu," řekl John Virapen na úvod své přednášky, kterou minulý pátek ve velkém sále Městské knihovny na Mariánském náměstí zorganizovala Veronika Rážová ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart. Právě to nedávno šokující knihu vzpomínek Johna Virapena pod názvem "Nežádoucí účinek: Smrt" vydalo.

Přednášku o očkování si vyslechly asi tři stovky lidí, které měly možnost si knihu na místě zakoupit a nechat si ji od autora podepsat.

Virapen se ve farmaceutickém průmyslu na vrcholných postech pohyboval 40 let, proto ví, o čem mluví. Neříká prý domněnky, ale předkládá fakta - i na svém vlastním jednání dokazuje, jak farmaceutický byznys ve skutečnosti funguje.

"Jediná dobrá věc, kterou o farmaceutickém průmyslu mohu říci, je, že dobře platí - pětihvězdičkové hotely, luxusní večeře, každý rok jsem měl nové auto," řekl Virapen, který se vypracoval z prodejce léků až na výkonného ředitele švédské pobočky americké farmaceutické firmy Ely Lilly. Dál už postoupit nemohl.

Virapen na přednášce přesvědčoval posluchače, že farmaceutickému průmyslu jde především o zisk, zdraví pacientů výrobce pilulek nezajímá. Léčí pouze příznaky nemoci, ne nemoci samotné - ve skutečnosti se pouze snaží udržet člověka co nejdéle při životě, ale nemocného, aby byl dlouhá léta jejich věrným platícím zákazníkem.

Na všech úrovních provází prodej léků a psychofarmak korupce, řekl Virapen, který se na ní sám dlouhá desetiletí podílel a uplácel lékaře, aby předepisovali léky či svým jménem zaštítili nebezpečné medikamenty s vedlejšími nežádoucími účinky.

Očkování? Všechna jsou na nic

Podstatnou část přednášky ale Virapen věnoval nebezpečí očkování. "Všechna jsou na nic," odpověděl například páru z publika, který připustil, že očkovat děti nechce, ale uvažuje pouze o některých typech vakcín. "Zamyslete se dříve, než budete jednat," varoval. "Očkování může zabíjet."

Navíc očkování nefunguje. "Víte, proč si to myslím? Protože nikdo mi nebyl schopen ukázat důkaz, že by očkování fungovalo. Když se necháte očkovat proti chřipce a chřipku nedostanete, jak mi doložíte, že jste ji nedostali proto, že jste byli očkovaní? Je mnoho případů lidí, kteří se nenechali očkovat a chřipku nedostali," řekl Virapen s tím, že dosud nevznikly žádné studie, které by přesvědčivě dokazovaly, že vakcíny přinášejí kýžený efekt.

"Neexistují dlouhodobé studie, pouze studie, které sledují očkovaného třeba jen měsíc. Existuje mnoho důkazů, které říkají, že očkování dětí přináší více škody než užitku," uvedl Virapen.

Pokles výskytu některých onemocnění, proti kterým se plošně a roky očkuje, je pak podle něj způsobený tím, že si člověk na viry zvyknul a naučil se s nimi žít, jeho imunitní systém dobře funguje.

"Vakcíny jsou velkým podfukem. Přinesla falešná očekávání, ve skutečnosti ale nefungují a jsou nebezpečné. Měli bychom více pracovat s přírodou," řekl ten večer ještě několikrát.

Podle Virapena je očkování pouze produktem, který farmaceutickým koncernům produkuje neuvěřitelné zisky. Připomněl například svůj vlastní zážitek, kdy se na přednášce v Belgii setkal s pracovníkem tamního ministerstva zdravotnictví a nahlédl do jeho dokumentů.

"Uvědomil jsem si, že tam je zkratka H1N1. Bylo to ve francouzštině, ale vzal jsem si ten papír, doma si ho prostudoval a posléze se dozvěděl, že ministerstvo jednalo se společností Glaxo-Smith-Kline o cenách a názvu vakcíny již v lednu 2009. A to mi přišlo velice zajímavé, protože o očkování se začalo veřejně mluvit až v květnu 2009," řekl Virapen.

Když později dotyčného kontaktoval, ten vše vysvětloval tím, že vláda pouze "očekávala" pandemii. "Jediný důvod, proč lidé jako on mohou očekávat takovou pandemii, je proto, že sami takový vir někde vysadili," řekl ale Virapen.

Diskuzi se snažil ovládnout zastánce očkování. Umlčela ho žena nau vozík

V závěru přednášky dal Virapen prostor dotazům z publika. Na otázku, zda očkování může způsobit autismus, odpověděl: "O tom, že způsobuje autismus, jsou mnohé důkazy, mnohé takové případy jsou zaznamenány. Jděte na internet, najdete tam mnoho takových svědectví."

Připomněl také, že když se takové případy objevily v USA v souvislosti s vakcínami obsahujícími rtuť a firma Ely Lilly se začala obávat možných žalob, zašel její šéf za prezidentem USA Georgem Bushem, který posléze nechal vypracovat zákon, který žaloby proti očkování znemožňuje. Na tomto případě Virapen dokládal, že ve farmaceutickém průmyslu jde o často o dobré kontakty, korupci a krytí ze strany politiků.

Krytí poskytují i média, která o takových případech záměrně nepíšou. Nebo jste snad četli o tom, jak velké farmaceutické firmy musely zaplatit velké pokuty?" ptal se řečnicky.

Například firma Glaxo-Smith-Kline musela podle Virapena zaplatit 1 miliardu dolarů pokuty kvůli léku Paxil. Jiná farmaceutická firma, Pfizer, dostala zase pokutu ve výši 21 miliard. A soud v Pensylvánii před dvěma lety zase uložil pokutu ve výši 1,415 miliard dolarů firmě Eli Lilly kvůli tomu, že lék Ziprexa prodávala za jiným než registrovaným účelem a způsobila tak několik případů úmrtí pacientů. To se ale většinou veřejnost ze sdělovacích prostředků nedozví.

Jiná posluchačka se podělila o osobní negativní zkušenost s hexavakcínou: "Po třetí fázi jsme skončili na traumatologii, prodělali jsme různá pozorování, dítě mělo křeče, tiky, kterých jsme se zbavovali alternativním způsobem celé dva roky, přičemž celé zdravotnictví od toho dalo ruce pryč," postěžovala si matka dítěte.

"Všichni lékaři drží pospolu, i kdyby někdo věděl, že může mít očkování vedlejší účinky, tak to nikdy nepřiznají," reagoval Virapen.

Přednášku se poté pokoušel narušit zastánce očkování a předseda české pediatrické společnosti Jan Janda, který se dožadoval promítnutí vlastních diapozitivů, které prokazují pravý opak. "Vemte rozum do hrsti, co jste slyšeli, jsou nesmysly," přesvědčoval Janda publikum s tím, že očkování vymýtilo úmrtí na infekční nemoci a je tudíž důležité.

"Není to vaše přednáška, dělejte si jinou přednášku," zlobili se na něj posluchači s tím, že si přišly vyslechnout opačný názor. "Možná, že tohoto pána platí společnost Elly a Lily," zavtipkoval Virapen.

Vystoupení pediatra rozhořčilo dalšího účastníka přednášky. "Mně to poněkud podráždilo. Podívejte se na tuto slečnu, vidíte ji? Tato slečna byla očkovaná proti obrně a to, jak ji tady vidíte, je důsledek tohoto očkování. To je pro vás, pane," řekl a ukázal na mladou ženu na vozíku.

"Nelze vyloučit, že v tomto individuálním případě šlo o vedlejší účinek vakcíny," musel uznat Janda, který se nechtěl pustit mikrofonu.

Celé Virapenovo vystoupení trvalo půl druhé hodiny, autor poté zájemcům podepisoval knihu a dále s nimi diskutoval.
-------
O autorovi

John Virapen působil 35 let na různých postech ve farmaceutických firmách. Kniha "Nežádoucí účinek: Smrt" je kontroverzní výpovědí bývalého výkonného ředitele gigantu Eli Lilly.
Virapen sám byl svědkem mnohých případů, kdy léky, které měly pomáhat, zabíjely. "Do mého repertoáru patřilo v neposlední řadě i podplácení úřadů. Jeden takový případ mě mimořádně rozrušil. Měl totiž neobvyklé důsledky. Šlo o podplácení nezávislého znalce pracujícího pro zdravotní úřad," popsal v knize Virapen běžnou praxi farmaceutických gigantů.

Eli Lilly
Nadnárodní farmaceutická společnost s centrálou v Indianapolis ve Spojených státech. Eli Lilly byla první společností, která ve velkém produkovala penicilin a dnes je největším světovým výrobcem a distributorem psychiatrických léků. Pro společnost Eli Lilly pracoval dokonce i George Bush. Jako viceprezident v Reganově administrativě umožnil v roce 1981 americkým firmám vývoz zastaralých nebo prošlých léků do zemí třetího světa.

Nežádoucí účinek: SmrtKniha, v níž autor, který sám mnoho let působil jako ředitel velké farmaceutické firmy, odhaluje mnohdy až šokující a neuvěřitelné praktiky farmaceutického průmyslu, vyšla již v sedmi jazycích. Na Slovensku se stala bestsellerem, nedávno vyšla i v České republice.
www.prvnizpravy.cz
zdroj