cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

EU totalita v trilaterálních rukou na spadnutí (Farage, ESM, NWO)

18. listopadu 2011 v 0:45 | M |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Když jsem začal psát tenhle článek zjistil jsem, že ho mediálně známý Štěpán Pírko pracující ve společnosti Colosseum, a.s. jako hlavní portfolio manažer napsal za mě. Dovolím si tedy děsivou realitu, před kterou stojí celá Evropa ještě zkrátit a odkázat pouze na tři nejdůležitejší videa. Rockefellerovi bankéři z Trilaterální komise převzali kontrolu nad Řeckem a Itálií a jejich nový světový řád (NWO) je zase o významná krok dál. Hlavním úspěchem bylo schválení diktatůry v podobě ESM v celé eurozóně. To všude proběhlo neskutečně bezproblémově, akorát na Slovensku kvůli tomu musela padnout vláda. V současné době se stává otázkou českého národního přežití nepřijetí eura, ESM a vystoupení z EU.

Admin: vo pred sa ospravedlňujem za videa, nejak to nefunguje( vložil som tam odkaz ).
Nigel Farage: dosadili jste si svoje loutky

O čem je ESM diktatůra (Evropský stabilizační mechnizmus)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EItMh48LUE4

Dodatok(Admin twsyf): Takže tu ide vlastne oto , že EU všetko čím si nás kúpila ( mena , eurofondy ) chce všetko späť , a mi musíme robiť to čo nám povedia. Ak budu žiadať čiastku ESM tak zaplatíme ju opät my (zdražovanie , zvýšovanie daní) bežný občania , nie politici ale my a my budeme žit v neustále rastúcich dlhoch... pekný plán a další dôvod že vstupom do EU sme si zatiahli slučku

Co je Nový světový řád?
ESM bude tématem příštího Klub Reformy.cz (předběžně vystoupí zástupci ODS, Strany svobodných občanů, slovenské strany Svoboda a Solidarita)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:49 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama