cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Lavrov obvinil Západ z vyzbrojování syrské opozice

17. listopadu 2011 v 11:12 | M |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Moskva - Západní země nezákonně poskytují zbraně syrské opozici, aby svrhla prezidenta Bašára al-Asada, řekl v pondělí nejvyšší ruský diplomat.
"Nikdo to nekomentuje a nikdo to nepřizná, ale fakta je nemožné popřít: zbraně jsou do Sýrie pašovány z Turecka a Iráku," řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.
"Ozbrojení extremisté používají pokojné demonstrace k vyprovokování syrské vlády k použití násilí," Lavrova citovala tisková agentura Interfax.
Syria clash
Země NATO vyzývají al-Assadův režim, aby přestal využívat síly k nastolení pořádku - přitom tyto státy dodávají zbraně syrské opozici, která je za násilné protesty zodpovědná, řekl Lavrov.
"Rusko je tím hluboce zklamáno," řekl Lavrov, který se zaměřil na Francii a Spojené státy jako země, o kterých si myslí, že jsou obzvláště pokrytecké vůči Sýrii.
V komentáři k nedávnému rozhodnutí Ligy arabských států o pozastavení členství Sýrie v organizaci Lavrov řekl, že Kreml považuje toto opatření za neoprávněné a že to spíše snižuje než zvyšuje šance na zastavení násilí v Sýrii.
"Domníváme se, že toto pozastavení členství je nevhodné. Vypadá to, jako by bylo plánováno předem. Ti, kteří se o toto rozhodnutí zasadili podstatně snížili šance na převedení situace na větší transparentnost," řekl.
Liga arabských států v sobotu přerušila Sýrii členství. Rovněž vyzvala Damašek, aby realizoval arabskou dohodu o ukončení násilí proti demonstrantům a zavedlo přechodné jednání s opozicí.
zdroj
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama