cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Ministerstvo spravedlnosti chce kriminalizovat stahování videí z You Tube

16. listopadu 2011 v 10:10 | M |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Obvinění ze šmelinářství za porušení podmínek služby na webové stránce. Ministerstvo spravedlnosti se pokouší kriminalizovat stahování videí, která porušují podmínky služby You Tube, spolu s jakoukoliv další on-line akcí, která je označená za porušení politiky používání webové stránky, a tuto šokující expanzi právního pojetí kybernetické bezpečnosti vnímají její kritici jako drakonickou.

V prohlášení, které získalo CNET a je naplánováno k odeslání zítra, ministerstvo spravedlnosti argumentuje, že musí mít možnost stíhat porušování často ignorovaných a vždy nejasných pravidel vymezujících "podmínky používání služby", píše Declan McCullagh.

Mezi taková porušení bude patřit vytvoření falešného profilu na Facebooku, lež o vaší váze na webové stránce ke sjednávání rande nebo další falešné vyplnění informační kolonek, které porušují dohody o použití webové stránky TOS.
Podle nového právního pojetí ministerstva spravedlnosti rozšíření Zákona o zneužití počítačů a počítačových podvodech (CFAA) bude souhlas s podmínkami použití webové stránky identický s podpisem pracovní smlouvy s podobnými tresty za porušení kontraktu.
"Podle ministerstva spravedlnosti to znamená, že podmínky služby webové stránky definují, co je 'povoleno' či ne a ignorovat je lze považovat za trestný čin," píše McCullagh s poukazem, že miliony Američanů každý jednotlivý den porušují pravidla 'souhlasu s podmínkami'.
A opravdu, v případě You Tube, jsou uživatelé často informováni měsíce nebo i roky později, že mohou porušovat dohodu se společností 's podmínkami služby', pokud si nějaký jiný uživatel pouze stěžuje na obsah jejich videa.
Advokát Steward Baker varuje, že podle nových vylepšení zákona bude možno stažení a videa s copyrightem z You Tube více než jednou zařadit do "pojetí podloudného obchodu" s těmi nejtvrdšími trestními postihy "přinejmenším, když se spravedlnosti dá volná ruka."
Koalice organizací za svobodu slova napříč celým politickým spektrem včetně ACLU, Američané za daňovou reformu, Electronic Frontier Foundation a FreedomWorks spojily své síly k opozičním krokům a v dopise Senátu tyto změny haní jako zneuctění anonymity Internetu.
"Pokud nějaká osoba přijme fiktivní identitu na večírku, tak to není federální zločin," uvádí dopis. "Ovšem oni zaujímají stanovisko, že úplně ta samá identita na sociální síti, která zakazuje pseudonymy, může být porušením zákona CFAA. A to je hrubé zneužití zákona."
Jak už jsme dokumentovali pokus vytvořit systém policejního dozoru nad Internetem ve stylu Komunistické Číny, který prosazoval senátor Joe Liebrman, vytváří mandát postavit anonymitu na Internetu mimo zákon a že by tento systém byl ještě tak drakonický, že i v Číně to odmítli - do praxe by se zavedly jednotlivcům přidělené ID pro Internet.
Pokus rozšířit CFAA je jen jedním chapadlem ze všech v rozvíjející se válce o svobodu Internetu, kterou federální vláda rozpoutala. Další legislativní počin, který už získal podporu od obou stran, je tzv. "Zákon o nezbedných webových stránkách", který by v čínském stylu vytvořil zákazové seznamy, kde by IPS měly volnou ruku zablokovat určité webové stránky na základě vládního rozhodnutí.
Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, November 15, 2011

zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilinka Lilinka | Web | 10. srpna 2012 v 21:48 | Reagovat

Moc krásný blog.

2 M&R M&R | 19. ledna 2013 v 14:10 | Reagovat

[1]: vdaka budem rad ak ma kontaktujes 8marosii8@azet.sk alebo http://www.facebook.com/maros.g.zelinsky

3 M&R M&R | 19. ledna 2013 v 14:30 | Reagovat

[1]: Kontaktuj ma ak ta to zaujalo ? mam rad ludi ktory vida veci tak ako maju :) ADMIN http://www.facebook.com/maros.g.zelinsky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama