cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Leden 2012

Anonymous CZ / SK - Výzva občanom

29. ledna 2012 v 13:52 | R |  Internetová vojna

My jsme anonymous.
Jsme legie.
Neodpouštíme.
Nezapomínáme.
Očekávejte nás.

Bombardování Srbska 1998 – tajné zbraně USA v akci?

29. ledna 2012 v 13:24 | R |  HAARP
Podivná černá mračna a neobvyklé počasí během bombardování Srbska v roce 1998, je popisováno ve zprávě, kterou do redakce serveru viewzone.com zaslal očitý svědek událostí Goran Pavlovič. Můžeme jen spekulovat, jestli se jedná o pravdivé svědectví, či nikoli. Faktem je, že s podobnými věcmi, i když možná jen v teoretické rovině se už spousta z nás setkala při čtení informací o tajných amerických pokusech s vyspělých technologiemi.


Zpráva odeslaná do Viewzone.com (01.08.2001)
* * *


Co se stalo ?

Během vojenské operace NATO v Srbsku v roce 1998 byly svědky hlášeny zvláštní jevy. Počasí během posledního a nejhoršího bombardování Srbska, bylo v místech bombardování velmi podivné. Obrovské černé mraky se prakticky během chvíle zhmotnily z modré oblohy, a zůstaly tam až do konce bojových operací, které trvaly pár týdnů. Z mraků nepršelo. To. co padalo na Bělehrad byly kroupy velikosti vajec. Během této doby svědci popisují, podivné světelné jevy na obloze, které trvaly několik hodin, ale nevypadaly jako nic podobného, co do té doby viděli. "Hromobití", které provázely podivné "blesky", bylo stejně zvláštní. Bylo stokrát silnější než jakékoli hřmění, které si kdo pamatoval. Bylo dokonce hlasitější, než zvuk vybuchujících bomb. Pár dní před kapitulací srbské armády byla popsána velmi silná zemětřesení v okolí Bělehradu.

Počasí se vyjasnilo velmi brzy poté, když bombardování skončilo.

Od té doby se klima v Srbsku značně změnilo. Srbsko zažilo jednu z nejhorších změnve své historii. V posledních dvou letech v Srbsku prakticky vůbec nepršelo ani nesněžilo. Přitom všude jinde okolo Srbska je klima stále stejné jako kdykoli předtím. Takže nemůžeme mluvit o globálních klimatických změnách, protože sousední země na západ, východ, sever nebo na jih, nejsou ovlivněny. V loňském roce mělo Srbsko 8 měsíců bez jediné kapky deště. Toto pokračuje, a navíc v Srbsku letos vůbec nepadal sníh.

Minulý týden vědci v Srbsku, vydali zprávu, která uvádí, že elektromagnetické pole v Srbsku je poškozeno. Otvor je téměř velikosti Srbska. Začíná na hranici mezi Kosovem a Albánií na jihu a končí u jugoslávsko - maďarských hranic na severu. Důvodem pro provádění měření bylo podivné chování mas mraků, které dvakrát za rok přicházejí na Balkán z Libye. Za normálních okolností by vyložily svůj náklad vody na Balkáně. V posledních dvou letech prakticky veškeré srážky z těchto mračen spadnou na jižní hranici Kosova. I ze satelitních snímků je zřejmé, že Srbsko je pro tyto mračna prázdným místem. "Jakoby se mu vyhýbaly." Poprvé si vědci všimli tohoto jevu 28. prosince 2000. Mrak hmoty se rozdělí na východní silnější proud a slabší proud západní a obchází území Srbska. Totéž se stalo 31. prosince, kdy déšť, který obvykle v Srbsku spadnul na východě a způsobil více než 200 ml srážek na metr čtvereční, tentokrát spadnul východně od Kosova. To vše se chystá, pokud se déšť nebo sníh brzy neobjeví, způsobit Srbsku možná nejhorší ránu - hladomor a s ním související problémy,


Podvod tisíciletí: Americká centrální banka prý zpronevěřila 26 bilionů!

28. ledna 2012 v 12:26 | R

Audit v Americké centrální bance (FED) měl odhalit obrovský podvod, jehož výška vyráží dech. Místo toho, aby Federální rezervy zachraňovaly potápějící se ekonomiku USA, tajně prý rozdělily úvěry v hodnotě 16 bilionů dolarů za nulovou sazbu mezi některé největší finanční instituce a korporace v USA a ve světě. Podle bývalého amerického kongresmana Alana Graysona celková částka dokonce činí až 26 bilionů.

Kongresová zpráva uvádí, že FED tajně ukryl většinu zpronevěřených peněz ve vlastních bankách. Zbytek jednostranně převedl zahraničním bankám a korporacím od Jižní Koreje po Skotsko. Zahraničním bankám a korporacím, na kterých měli bankéři Federálních rezerv osobní finanční zájem, nebo ve kterých měli podíl.
Zpráva odhaluje, že generální ředitel JP Morgan Chase působil ve správní radě newyorského FEDu ve stejné době, kdy jeho banka obdržela přes 390 miliard dolarů z veřejných peněz. Navíc JP Morgan Chase fungovala jako jedna ze zúčtovacích bank (bank na praní peněz) při programech nouzových úvěrů centrální banky.
V roce 2008 William Dudley, který je nyní prezidentem newyorského FEDu, dostal echo, aby si podržel investice v AIG a General Electric, v době, kdy byly AIG a GE poskytnuty federální finanční zdroje. Jedním z důvodů, proč FED nechtěl, aby Dudley svá aktiva prodal, podle auditu bylo, že by to odhalilo střet zájmů a obrovský podvod a zpronevěru 16 bilionů dolarů.
FED si na provedení prakticky všech operací v rámci svého plánu na zpronevěru najal soukromé kontraktory, jako JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo. Stejné firmy dostaly také biliony dolarů v úvěrech FEDu za téměř nulovou úrokovou sazbu. Morgan Stanley pomohla bankéři z Federálních rezerv vyprat zpronevěřené biliony přes AIG.
Obří částka, kterou prý FED zpronevěřil (americký kongres schválil pouze 1,487 bilionu) by mohla zaplatit celý americký státní dluh. Aby se vyhnula krachu, stačí americké vládě jen zabavit aktiva bank Federálních rezerv (velká šestka amerických bank celkem drží asi 9,399 bilionů dolarů aktiv) a dostat zpět biliony, které Federální rezervy ilegálně zpronevěřily, a peníze vyprané v jejich zahraničních bankách a korporacích.
Americká vláda může od Federálních rezerv a jejich bank získat zpět peníze prostřednictvím propadnutí aktiv. Propadnutí majetku je konfiskace státních aktiv, které jsou buď výtěžkem zločinu, nebo získané prostřednictvím zločinu či terorismu. Výtěžek ze zločinu znamená jakoukoli ekonomickou výhodu odvozenou nebo získanou přímo nebo nepřímo zločinem nebo zločiny. K zločinům, kterých se dopustily banky Federálních rezerv vůči Spojeným státům a jejich občanům, patří: střet zájmů, podvod s cennými papíry, defraudace, podvod, praní peněz, hromadění, šmelina, rozkrádání či výpalné.
Podvod s cennými papíry a defraudace jsou tedy důvodem pro okamžité odebrání licence a zabavení majetku i pro uvěznění bankéřů FEDu.
Abecední seznam primárních dealerů bank FEDu, kteří mají prát špinavé peníze:
Bank of Nova Scotia, agentura New York (třetí největší kanadská banka, v New Yorku si otevřela agenturu v r. 1907)
BMO Capital Markets Corp. (čtvrtá největší kanadská banka)
BNP Paribas Securities Corp. (Paříž, Francie)
Barclays Capital Inc. (Londýn, Británie)
Cantor Fitzgerald & Co. (Spojené státy)
Citigroup Global Markets Inc. (Banka pro praní drogových peněz CIA, Spojené státy)
Credit Suisse Securities (USA) LLC (Curych, Švýcarsko)
Daiwa Capital Markets America Inc. (Tokio, Japonsko)
Deutsche Bank Securities Inc. (Frankfurt, Německo)
Goldman Sachs & Co, (Spojené státy)
HSBC Securities (USA) Inc. (Založena v Hongkongu, sídlo v Londýně, Británie)
Jefferies & Company Inc. (Spojené státy)
JP Morgan Securities LLC (Spojené státy)
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (Spojené státy)
Mizelo Securities USA Inc. (Tokio, Japonsko)
Morgan Stanley & Co, LLC (Spojené státy)
Nomura Securities International, Inc. (Tokio, Japonsko)
RBC Capital Markets LLC (kanadská investiční banka, součást Royal Bank of Canada)
RBS Securities Inc. (Skupina Royal Bank of Scotland)
SG Americas Securities LLC (Spojené státy)
UBS Securities LLC (Curych a Basilej, Švýcarsko)


Protipirátsku dohodu ACTA podpísalo 22 krajín EÚ

28. ledna 2012 v 11:50 | R |  Internetová vojna

Slovensko medzi nimi nie je, no pripojiť sa má čoskoro

Zástupcovia Európskej únie a 22 členských krajín vo štvrtok v Tokiu podpísali Obchodnú dohodu proti falšovaniu (Anti-Counterfeiting Trade Agreement - ACTA). Slovensko spolu s Cyprom, Estónskom, Holandskom a Nemeckom medzi signatármi nebolo, no podľa správy japonského ministerstva zahraničných vecí sa k nim tieto krajiny pripoja po skončení vnútroštátnych schvaľovacích procedúr.
Cieľom ACTA je zvýšiť ochranu držiteľov autorských práv proti napodobeninám liekov, spotrebných produktov, ale aj proti pirátskemu šíreniu hudby, filmov a softvéru. Vyslanec EÚ v Japonsku Hans Dietmar Schweisgut na úvod stretnutia poznamenal, že zmluva sa zameriava na zlepšenie vynucovacích mechanizmov, ktoré majú zefektívniť boj proti narušovateľom práv duševného vlastníctva. Vlani v októbri zmluvu okrem jej iniciátorov - Japonska a USA - podpísali Austrália, Južná Kórea, Kanada, Maroko, Nový Zéland a Singapur.
Podľa kritikov, medzi ktorými sú organizácie ako Electronic Frontier Foundation, La Quadrature du Net alebo Foundation for a Free Information Infrastructure (FFII), multilaterálna dohoda porušuje ľudské práva a povedie k regulácii internetu. V médiách sa napríklad objavili správy o tom, že kvôli ACTA budú colníci ľuďom na letiskách prezerať notebooky a ak v nich nájdu nelegálne stiahnutú hudbu, budú rozdávať pokuty a konfiškovať, prípadne ničiť elektronické zariadenia.
Oponenti ACTA tvrdia, že dohoda je nielen škodlivá, ale ani nesplní zamýšľaný účel. "Silnejšie vynucovanie práva nemôže vyriešiť problém pirátstva, ktorý v princípe spôsobuje zlyhanie trhu," píše FFII v liste pre poslancov Európskeho parlamentu (EP). Práve oni môžu ešte prijatie zmluvy v EÚ zvrátiť. Jej prerokovanie na pôde EP sa očakáva v júni.
Okrem vysvetľovacej kampane aktivistov si ACTA vyslúžila aj pozornosť hackerov. V Poľsku po oznámení tamojšej vlády, že zmluvy podpíše, napadli viacero vládnych webov. Okrem toho do ulíc niekoľkých poľských miest vyšli tisícky demonštrantov.
acta poland protest sita-ap
Podpisová ceremónia ACTA prišla niekoľko dní po tom, ako v USA neprešli - aj vďaka protestom aktivistov a viacerých webov, vrátane Wikipedie - protipirátske zákony SOPA a PIPA. Časovo tiež korešponduje so zásahom amerických úradov, ktorý viedol k zatvoreniu servera Megaupload.

Podpora

27. ledna 2012 v 18:29 | R |  Spolupráca a podpora
Autori tohto blogu podporujú protesty na Slovensku alebo vo svete, či už proti zavedeniu ACTA alebo v kauze Gorilla.