cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Bombardování Srbska 1998 – tajné zbraně USA v akci?

29. ledna 2012 v 13:24 | R |  HAARP
Podivná černá mračna a neobvyklé počasí během bombardování Srbska v roce 1998, je popisováno ve zprávě, kterou do redakce serveru viewzone.com zaslal očitý svědek událostí Goran Pavlovič. Můžeme jen spekulovat, jestli se jedná o pravdivé svědectví, či nikoli. Faktem je, že s podobnými věcmi, i když možná jen v teoretické rovině se už spousta z nás setkala při čtení informací o tajných amerických pokusech s vyspělých technologiemi.


Zpráva odeslaná do Viewzone.com (01.08.2001)
* * *


Co se stalo ?

Během vojenské operace NATO v Srbsku v roce 1998 byly svědky hlášeny zvláštní jevy. Počasí během posledního a nejhoršího bombardování Srbska, bylo v místech bombardování velmi podivné. Obrovské černé mraky se prakticky během chvíle zhmotnily z modré oblohy, a zůstaly tam až do konce bojových operací, které trvaly pár týdnů. Z mraků nepršelo. To. co padalo na Bělehrad byly kroupy velikosti vajec. Během této doby svědci popisují, podivné světelné jevy na obloze, které trvaly několik hodin, ale nevypadaly jako nic podobného, co do té doby viděli. "Hromobití", které provázely podivné "blesky", bylo stejně zvláštní. Bylo stokrát silnější než jakékoli hřmění, které si kdo pamatoval. Bylo dokonce hlasitější, než zvuk vybuchujících bomb. Pár dní před kapitulací srbské armády byla popsána velmi silná zemětřesení v okolí Bělehradu.

Počasí se vyjasnilo velmi brzy poté, když bombardování skončilo.

Od té doby se klima v Srbsku značně změnilo. Srbsko zažilo jednu z nejhorších změnve své historii. V posledních dvou letech v Srbsku prakticky vůbec nepršelo ani nesněžilo. Přitom všude jinde okolo Srbska je klima stále stejné jako kdykoli předtím. Takže nemůžeme mluvit o globálních klimatických změnách, protože sousední země na západ, východ, sever nebo na jih, nejsou ovlivněny. V loňském roce mělo Srbsko 8 měsíců bez jediné kapky deště. Toto pokračuje, a navíc v Srbsku letos vůbec nepadal sníh.

Minulý týden vědci v Srbsku, vydali zprávu, která uvádí, že elektromagnetické pole v Srbsku je poškozeno. Otvor je téměř velikosti Srbska. Začíná na hranici mezi Kosovem a Albánií na jihu a končí u jugoslávsko - maďarských hranic na severu. Důvodem pro provádění měření bylo podivné chování mas mraků, které dvakrát za rok přicházejí na Balkán z Libye. Za normálních okolností by vyložily svůj náklad vody na Balkáně. V posledních dvou letech prakticky veškeré srážky z těchto mračen spadnou na jižní hranici Kosova. I ze satelitních snímků je zřejmé, že Srbsko je pro tyto mračna prázdným místem. "Jakoby se mu vyhýbaly." Poprvé si vědci všimli tohoto jevu 28. prosince 2000. Mrak hmoty se rozdělí na východní silnější proud a slabší proud západní a obchází území Srbska. Totéž se stalo 31. prosince, kdy déšť, který obvykle v Srbsku spadnul na východě a způsobil více než 200 ml srážek na metr čtvereční, tentokrát spadnul východně od Kosova. To vše se chystá, pokud se déšť nebo sníh brzy neobjeví, způsobit Srbsku možná nejhorší ránu - hladomor a s ním související problémy,

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Outlet Store Online Coach Outlet Store Online | E-mail | Web | 7. června 2012 v 4:16 | Reagovat

I think it is an excellent post for sharing. My friends and I do love it. And we will recommend it to more friends.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama