cenzuruje váš poskytovatel připojení?
Najdlhšia, najkľukatejšia a najťažšia cesta ma cieľ s názvom PRAVDA !!!

Podvod tisíciletí: Americká centrální banka prý zpronevěřila 26 bilionů!

28. ledna 2012 v 12:26 | R

Audit v Americké centrální bance (FED) měl odhalit obrovský podvod, jehož výška vyráží dech. Místo toho, aby Federální rezervy zachraňovaly potápějící se ekonomiku USA, tajně prý rozdělily úvěry v hodnotě 16 bilionů dolarů za nulovou sazbu mezi některé největší finanční instituce a korporace v USA a ve světě. Podle bývalého amerického kongresmana Alana Graysona celková částka dokonce činí až 26 bilionů.

Kongresová zpráva uvádí, že FED tajně ukryl většinu zpronevěřených peněz ve vlastních bankách. Zbytek jednostranně převedl zahraničním bankám a korporacím od Jižní Koreje po Skotsko. Zahraničním bankám a korporacím, na kterých měli bankéři Federálních rezerv osobní finanční zájem, nebo ve kterých měli podíl.
Zpráva odhaluje, že generální ředitel JP Morgan Chase působil ve správní radě newyorského FEDu ve stejné době, kdy jeho banka obdržela přes 390 miliard dolarů z veřejných peněz. Navíc JP Morgan Chase fungovala jako jedna ze zúčtovacích bank (bank na praní peněz) při programech nouzových úvěrů centrální banky.
V roce 2008 William Dudley, který je nyní prezidentem newyorského FEDu, dostal echo, aby si podržel investice v AIG a General Electric, v době, kdy byly AIG a GE poskytnuty federální finanční zdroje. Jedním z důvodů, proč FED nechtěl, aby Dudley svá aktiva prodal, podle auditu bylo, že by to odhalilo střet zájmů a obrovský podvod a zpronevěru 16 bilionů dolarů.
FED si na provedení prakticky všech operací v rámci svého plánu na zpronevěru najal soukromé kontraktory, jako JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo. Stejné firmy dostaly také biliony dolarů v úvěrech FEDu za téměř nulovou úrokovou sazbu. Morgan Stanley pomohla bankéři z Federálních rezerv vyprat zpronevěřené biliony přes AIG.
Obří částka, kterou prý FED zpronevěřil (americký kongres schválil pouze 1,487 bilionu) by mohla zaplatit celý americký státní dluh. Aby se vyhnula krachu, stačí americké vládě jen zabavit aktiva bank Federálních rezerv (velká šestka amerických bank celkem drží asi 9,399 bilionů dolarů aktiv) a dostat zpět biliony, které Federální rezervy ilegálně zpronevěřily, a peníze vyprané v jejich zahraničních bankách a korporacích.
Americká vláda může od Federálních rezerv a jejich bank získat zpět peníze prostřednictvím propadnutí aktiv. Propadnutí majetku je konfiskace státních aktiv, které jsou buď výtěžkem zločinu, nebo získané prostřednictvím zločinu či terorismu. Výtěžek ze zločinu znamená jakoukoli ekonomickou výhodu odvozenou nebo získanou přímo nebo nepřímo zločinem nebo zločiny. K zločinům, kterých se dopustily banky Federálních rezerv vůči Spojeným státům a jejich občanům, patří: střet zájmů, podvod s cennými papíry, defraudace, podvod, praní peněz, hromadění, šmelina, rozkrádání či výpalné.
Podvod s cennými papíry a defraudace jsou tedy důvodem pro okamžité odebrání licence a zabavení majetku i pro uvěznění bankéřů FEDu.
Abecední seznam primárních dealerů bank FEDu, kteří mají prát špinavé peníze:
Bank of Nova Scotia, agentura New York (třetí největší kanadská banka, v New Yorku si otevřela agenturu v r. 1907)
BMO Capital Markets Corp. (čtvrtá největší kanadská banka)
BNP Paribas Securities Corp. (Paříž, Francie)
Barclays Capital Inc. (Londýn, Británie)
Cantor Fitzgerald & Co. (Spojené státy)
Citigroup Global Markets Inc. (Banka pro praní drogových peněz CIA, Spojené státy)
Credit Suisse Securities (USA) LLC (Curych, Švýcarsko)
Daiwa Capital Markets America Inc. (Tokio, Japonsko)
Deutsche Bank Securities Inc. (Frankfurt, Německo)
Goldman Sachs & Co, (Spojené státy)
HSBC Securities (USA) Inc. (Založena v Hongkongu, sídlo v Londýně, Británie)
Jefferies & Company Inc. (Spojené státy)
JP Morgan Securities LLC (Spojené státy)
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (Spojené státy)
Mizelo Securities USA Inc. (Tokio, Japonsko)
Morgan Stanley & Co, LLC (Spojené státy)
Nomura Securities International, Inc. (Tokio, Japonsko)
RBC Capital Markets LLC (kanadská investiční banka, součást Royal Bank of Canada)
RBS Securities Inc. (Skupina Royal Bank of Scotland)
SG Americas Securities LLC (Spojené státy)
UBS Securities LLC (Curych a Basilej, Švýcarsko)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cheap oakley sunglasses cheap oakley sunglasses | E-mail | Web | 20. června 2012 v 5:47 | Reagovat

Usually I do not post on blogs, but I would like to say that this

article really forced me to do so!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama